Автор Тема: Среща в Стара Загора!  (Прочетена 44692 пъти)

nikolay.andonov

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re: Среща в Стара Загора!
« Отговор #120 -: 01 Април 2013, 19:38:37 »
Дайте малко снимки от тецовете.Какво сте ми качили 2 снимки и то едната е на ливада с багер в даличината  :) :) :)

ivo

  • КЖМ - България
  • Trade Count: (8)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2006
  • Рейтинг: 558
  • HO - II-III, София
Re: Среща в Стара Загора!
« Отговор #121 -: 01 Април 2013, 20:54:47 »
Сега остава да чакаме :) покана от Иво - Бургас. Стефане :) подсещай адаша на местна почва.  ;D

Bodwen

  • КЖМ - България
  • Trade Count: (7)
  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 65
  • Рейтинг: 16
  • HO | III, IV | DB/DR Варна
Re: Среща в Стара Загора!
« Отговор #122 -: 02 Април 2013, 22:50:41 »
Иво, Стефане,
Никога не съм бил в Бургас (не броя транзитите към Созопол и Китен). Дайте повод да видя града, да го видя с очите на един истински варненец  ;D
Сега сериозно, колкото повече, толкова повече! Стара Загора вече е традиция и участниците си я търсят всяка пролет и преди Коледа. Намирам, че удачно време за Бургаска среща е лятото - може би втората половина на август, когато някои летуват на южното черноморие, а други карат вече втора морска отпуска   :dirol: Помислете го и идвайте с предложения  :dance1:

liro4605

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re: Среща в Стара Загора!
« Отговор #123 -: 17 Април 2013, 15:06:44 »
Днес с част от събраните средства занесох в дом "Олга Скобелева" една гоооооляяяяяяяма торта :nyam: с надпис отгоре "Да бъдем по-добри" и стекчета безалкохолно.Децата бяха щастливи ,а това донесе радост и на мен.С останалите средства мисля да направя нещо друго,но първо трябва да се срещна с директорката която днес отсъстваше.
Искаха да ми издадат някакъв сертификат за дарение,но ордени не ни трябват,щастие да има по света.

 :party: :party: :party: :party: :party: :party: :party: :party: :party: :party: :party: :party: :party: :party: :party:


Благодаря на всички участници в търга и на тези включили се след него.