Автор Тема: Репортаж за КЖМ - България  (Прочетена 19049 пъти)

mill

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re: Репортаж за КЖМ - България
« Отговор #15 -: 25 Февруари 2014, 23:07:50 »
Хубаво е, поздравления.Щеше да е прекрасно ако поне бяхте  представили  Васко и Иво.Лично според мен голяма част от подвижния състав е толкова хубава ,благодарение на Васко :give_heart: и този Добряк заслужава поне секунда обществено внимание!
« Последна редакция: 25 Февруари 2014, 23:09:23 от muncho »

BoRoco

  • Trade Count: (2)
  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 159
  • Рейтинг: 57
Re: Репортаж за КЖМ - България
« Отговор #16 -: 26 Февруари 2014, 06:54:24 »

И аз съм напълно съгласен, че трябваше да представят Иво и Васко и двамата имат огромна заслуга за развитието на клуба и хобито, но се надявам това да се поправи в някое от следващите предавания, а и в близко бъдеще все по често да се чува за нашето хоби, не забравяйте, че преди време никой не си и е мечтаел да види нещо за хобито по телевизията, а сега за последната година имаме вече няколко излъчвания.
 За срещата през юни поканете някой да направи едно филмче което да се излъчи, това ще спомогне за развитието на хобито и дано все повече деца да се заинтересуват, както Лудогорец пробива в Европа, така и нашето хоби да се разрастне в България.
 

daddy_g

  • Trade Count: (9)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1023
  • Рейтинг: 332
  • HO (БДЖ) & N (БДЖ & USA)
Re: Репортаж за КЖМ - България
« Отговор #17 -: 26 Февруари 2014, 08:58:47 »
Голям кеф ми стана да ми се обади 4 годишния ми син по телефона и да ми каже "Тати дават ти влака по телевизията"