Автор Тема: Среща в Стара Загора!  (Прочетена 44853 пъти)

stoiko

  • Trade Count: (2)
  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 131
  • Рейтинг: 27
Среща в Стара Загора!
« -: 21 Ноември 2012, 14:11:02 »
 Уважаеми съмишленици, предлагам на дата 16.12.2012 година да се съберем в Стара Загора за  да си поговорим за хобито, да покараме влакчета и не на последно място да похапнем скара и пийнем Загорка или винце(ако е останало на някого от новата реколта)! Срещата е по моя идея, и до момента е подкрепена от колегите Миро и Марин от Пловдив, Станимир и Атанас от Стара Загора, Даниел от Казанлък! Каним всички които имат желание да присъстват!
 В гара Стара Загора в интервала между 9 и 11 часа пристигат влакове от четирите края на България! Затова и началния час на срещата ще бъде в този часови интервал! 
 Очаквам Вашите идеи и предложения тук или на ЛС!
 Модераторите, ако сметнат за необходимо може да отворят  тема за Стара Загора и региона, където да се пише за подобни събития и мероприятия!

Boris 2-12-4

  • Trade Count: (7)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 532
  • Рейтинг: 164
  • Еп. І,ІІ,III; вагонни фабрики; кранове; военни
    • rocklokomotive.blogspot.com
Re:Среща в Стара Загора!
« Отговор #1 -: 21 Ноември 2012, 15:53:05 »
 :hi: :victory: :yes:

Ако не ми мине котка път, ще съм там.
Пишете моля какви междурелсия кръгове  имате, за да донеса евентуално и аз подвижен състав.
Ако е в НО има ли тунели, защото ми се ще да пусна теснолинейка в 0е, респ. 0n30, а тя не се побира в  НО тунелите... :diablo:

А Старозагорчанки, ще има ли?!?
Въпросът е естетически!!!
За галене на окото, а не за мискинлъци... :give_heart: :give_heart:
Щото  ЕДИНСТВЕНО в този кът на България, жените и на 70
остават РУСИ; по другите места къмто 35 и вече косите им са къде по-тъмни станали.
 :drinks: :drinks: :drinks:

GT

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re:Среща в Стара Загора!
« Отговор #2 -: 21 Ноември 2012, 17:42:31 »
Бройте и мен!
 :good:

От дълго време чакам да има такова събитие в Ст.Загора!

liro4605

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re:Среща в Стара Загора!
« Отговор #3 -: 21 Ноември 2012, 18:09:28 »
Eeeeee, Стойко реши се най-накрая!!!!!Гледам и рубрика за СЗ са ви отворили,което е похвално.Ще се радвам да присъствам само да не съм на работа,а и не само аз.
Как го замисляте?

р.р.Май е време и за Варна и региона.

TheJackal

  • КЖМ - България
  • Trade Count: (35)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1703
  • Рейтинг: 158
  • ТТ 1:120 III und IV Epoch DB & DR
Re:Среща в Стара Загора!
« Отговор #4 -: 21 Ноември 2012, 18:13:58 »
Радвам се приятели, че сте решили да има среща в Стара Загора. С удоволствие бих дошъл, но 15.12.2012 год. - събота е работен ден и няма как да стане, само един почивен дене се получава. Вероятността предната седмица, ако е възможно да се направи срещата мисля си, че повече мераклии по хобито ще се съберем 09.12.2012 год. - неделя.
Поздрави от Бургас!  :hi:

Koicho98

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re:Среща в Стара Загора!
« Отговор #5 -: 21 Ноември 2012, 20:02:58 »
Ооо бройте ме и мен!Много се надявам да се случи тази среща в Стара Загора.Много ще се радвам да се запозная с всички (Бих се радвал да се запосная с Даниел от Казанлък)и да се порадвам и аз малко на моделизма на живо,че ми стана много тъпо само да гледам клипчета в нета :prankster: :prankster:

ogiegp

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re:Среща в Стара Загора!
« Отговор #6 -: 21 Ноември 2012, 20:46:28 »
За сега съм ЗА,но да видим  :blush2:

emilchaushev

  • Trade Count: (0)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1464
  • Рейтинг: 542
  • N scale 1:160- реален моделизъм
Re:Среща в Стара Загора!
« Отговор #7 -: 21 Ноември 2012, 21:51:10 »
Ех, как ще ми се съберат две ходения до родния град за един месец, ама за идеята съм ЗА с двете ръце.

stoiko

  • Trade Count: (2)
  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 131
  • Рейтинг: 27
Re:Среща в Стара Загора!
« Отговор #8 -: 21 Ноември 2012, 22:19:44 »
Реших се на тази среща т.к. изтървах първите три национални сбирки до сега поради една или друга причина, а и тази среща в града на липите ще е втора! На първата имах удоволствието да видя за пръв път на живо цифрово управление. сигурен съм, че и този път всеки от присъстващите ще има какво ново да научи и обогати познанията си относно любимото ни хоби. Що се отнася до мащабите аз съм в ТТ, а повечето от колегите които ще присъстват са в Н0 - нека те да споделят ако имат идея за тунели.
Благодаря на модераторите за бързото реализиране на идеата ми.
Датата е избрана с оглед на служебните ни ангажименти, т.к. на 9 влиза в сила новото разписание, а следващата седмица започват почивните дни преди коледа!

TheJackal

  • КЖМ - България
  • Trade Count: (35)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1703
  • Рейтинг: 158
  • ТТ 1:120 III und IV Epoch DB & DR
Re:Среща в Стара Загора!
« Отговор #9 -: 22 Ноември 2012, 00:29:36 »
Нямам идея какво общо има новото разписание със срещата и точно защото идват почивните дни ............ ще присъстват много по - малко хора от очакванията ти.
Забавлявайте се и успех!  :yes:
Аз също съм в ТТ 1:120!  :give_rose:

nikolay.andonov

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re:Среща в Стара Загора!
« Отговор #10 -: 22 Ноември 2012, 21:38:03 »
СУПЕР НОВИНА.Пишете и мене. :drinks: :drinks: :drinks:

stoiko

  • Trade Count: (2)
  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 131
  • Рейтинг: 27
Re:Среща в Стара Загора!
« Отговор #11 -: 22 Ноември 2012, 22:46:59 »
Колега, TheJackal служебните ми ангажименти се изразяват в това, че ще трябва да присъствам на нощното дежурство на дата 8/9.12 за оказване на съдействие на дежурните ръководители за въвеждането на новия график и няма да мога на 09.12 да бъда пълноценен ако за тогава бяхме  насрочили срещата. А що се отнася за дата 22 или 23 тогава ще започнат едни свински кланета и едвали ще има толкова много интосиасти за тогава.
Знам, че си в мащаб ТТ, както и колегата Ивайло  и силно се надявам той да присъства и жалко, че ти си възпрепятстван!
Радвам се колеги, че има доста желаещи вече за сбирката!

ivo

  • КЖМ - България
  • Trade Count: (8)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2006
  • Рейтинг: 558
  • HO - II-III, София
Re:Среща в Стара Загора!
« Отговор #12 -: 22 Ноември 2012, 23:00:27 »
Страхотно :) липсвашe ми тази среща. Предишната беше супер :) Далече ми е още ... Но ако имам възможност няма да пропусна.

TheJackal

  • КЖМ - България
  • Trade Count: (35)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1703
  • Рейтинг: 158
  • ТТ 1:120 III und IV Epoch DB & DR
Re:Среща в Стара Загора!
« Отговор #13 -: 23 Ноември 2012, 08:40:06 »
stoiko, ще направя всичко възможно да дойда и да се видим на посочената от теб дата 16.12.2012 год. Ще говоря и с групата от Бургас да видим какво ще кажат и те.
Поздрави и успехи! :drinks:

stoiko

  • Trade Count: (2)
  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 131
  • Рейтинг: 27
Re:Среща в Стара Загора!
« Отговор #14 -: 24 Ноември 2012, 16:24:53 »
Благодаря за пожеланията TheJackal, ще Ви очакваме с нетърпение!