Други организации и клубове > Стара Загора и региона | Stara Zagora Area

Среща в Стара Загора!

(1/25) > >>

stoiko:
 Уважаеми съмишленици, предлагам на дата 16.12.2012 година да се съберем в Стара Загора за  да си поговорим за хобито, да покараме влакчета и не на последно място да похапнем скара и пийнем Загорка или винце(ако е останало на някого от новата реколта)! Срещата е по моя идея, и до момента е подкрепена от колегите Миро и Марин от Пловдив, Станимир и Атанас от Стара Загора, Даниел от Казанлък! Каним всички които имат желание да присъстват!
 В гара Стара Загора в интервала между 9 и 11 часа пристигат влакове от четирите края на България! Затова и началния час на срещата ще бъде в този часови интервал! 
 Очаквам Вашите идеи и предложения тук или на ЛС!
 Модераторите, ако сметнат за необходимо може да отворят  тема за Стара Загора и региона, където да се пише за подобни събития и мероприятия!

Boris 2-12-4:
 :hi: :victory: :yes:

Ако не ми мине котка път, ще съм там.
Пишете моля какви междурелсия кръгове  имате, за да донеса евентуално и аз подвижен състав.
Ако е в НО има ли тунели, защото ми се ще да пусна теснолинейка в 0е, респ. 0n30, а тя не се побира в  НО тунелите... :diablo:

А Старозагорчанки, ще има ли?!?
Въпросът е естетически!!!
За галене на окото, а не за мискинлъци... :give_heart: :give_heart:
Щото  ЕДИНСТВЕНО в този кът на България, жените и на 70
остават РУСИ; по другите места къмто 35 и вече косите им са къде по-тъмни станали.
 :drinks: :drinks: :drinks:

GT:
Бройте и мен!
 :good:

От дълго време чакам да има такова събитие в Ст.Загора!

liro4605:
Eeeeee, Стойко реши се най-накрая!!!!!Гледам и рубрика за СЗ са ви отворили,което е похвално.Ще се радвам да присъствам само да не съм на работа,а и не само аз.
Как го замисляте?

р.р.Май е време и за Варна и региона.

TheJackal:
Радвам се приятели, че сте решили да има среща в Стара Загора. С удоволствие бих дошъл, но 15.12.2012 год. - събота е работен ден и няма как да стане, само един почивен дене се получава. Вероятността предната седмица, ако е възможно да се направи срещата мисля си, че повече мераклии по хобито ще се съберем 09.12.2012 год. - неделя.
Поздрави от Бургас!  :hi:

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия