Други организации и клубове > Стара Загора и региона | Stara Zagora Area

Среща в Стара Загора!

<< < (25/25)

nikolay.andonov:
Дайте малко снимки от тецовете.Какво сте ми качили 2 снимки и то едната е на ливада с багер в даличината  :) :) :)

ivo:
Сега остава да чакаме :) покана от Иво - Бургас. Стефане :) подсещай адаша на местна почва.  ;D

Bodwen:
Иво, Стефане,
Никога не съм бил в Бургас (не броя транзитите към Созопол и Китен). Дайте повод да видя града, да го видя с очите на един истински варненец  ;D
Сега сериозно, колкото повече, толкова повече! Стара Загора вече е традиция и участниците си я търсят всяка пролет и преди Коледа. Намирам, че удачно време за Бургаска среща е лятото - може би втората половина на август, когато някои летуват на южното черноморие, а други карат вече втора морска отпуска   :dirol: Помислете го и идвайте с предложения  :dance1:

liro4605:
Днес с част от събраните средства занесох в дом "Олга Скобелева" една гоооооляяяяяяяма торта :nyam: с надпис отгоре "Да бъдем по-добри" и стекчета безалкохолно.Децата бяха щастливи ,а това донесе радост и на мен.С останалите средства мисля да направя нещо друго,но първо трябва да се срещна с директорката която днес отсъстваше.
Искаха да ми издадат някакъв сертификат за дарение,но ордени не ни трябват,щастие да има по света.

 :party: :party: :party: :party: :party: :party: :party: :party: :party: :party: :party: :party: :party: :party: :party:


Благодаря на всички участници в търга и на тези включили се след него.

Навигация

[0] Списък на темите

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия