Други организации и клубове > Стара Загора и региона | Stara Zagora Area

Среща в Стара Загора!

<< < (2/25) > >>

Koicho98:
Ооо бройте ме и мен!Много се надявам да се случи тази среща в Стара Загора.Много ще се радвам да се запозная с всички (Бих се радвал да се запосная с Даниел от Казанлък)и да се порадвам и аз малко на моделизма на живо,че ми стана много тъпо само да гледам клипчета в нета :prankster: :prankster:

ogiegp:
За сега съм ЗА,но да видим  :blush2:

emilchaushev:
Ех, как ще ми се съберат две ходения до родния град за един месец, ама за идеята съм ЗА с двете ръце.

stoiko:
Реших се на тази среща т.к. изтървах първите три национални сбирки до сега поради една или друга причина, а и тази среща в града на липите ще е втора! На първата имах удоволствието да видя за пръв път на живо цифрово управление. сигурен съм, че и този път всеки от присъстващите ще има какво ново да научи и обогати познанията си относно любимото ни хоби. Що се отнася до мащабите аз съм в ТТ, а повечето от колегите които ще присъстват са в Н0 - нека те да споделят ако имат идея за тунели.
Благодаря на модераторите за бързото реализиране на идеата ми.
Датата е избрана с оглед на служебните ни ангажименти, т.к. на 9 влиза в сила новото разписание, а следващата седмица започват почивните дни преди коледа!

TheJackal:
Нямам идея какво общо има новото разписание със срещата и точно защото идват почивните дни ............ ще присъстват много по - малко хора от очакванията ти.
Забавлявайте се и успех!  :yes:
Аз също съм в ТТ 1:120!  :give_rose:

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия