Автор Тема: За какво са модели като тези на Micro-Metakit  (Прочетена 8249 пъти)

lubomir

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re:За какво са модели като тези на Micro-Metakit
« Отговор #15 -: 05 Декември 2012, 17:55:47 »
Е да де, роден на 1-ви април ;D
Само че аз рядко се хвърлям с главата надолу без предварително проучване до девето коляно, особено за неща дето са по-скъпи. Колата примерно 2-3г я избирах-търсих-доставях...
Та така ;D

Adrian

  • Trade Count: (238)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6710
  • Рейтинг: 1086
  • Купи и ще ти олекне! DR/DB/BDZ 4-5 ep. H0 София
    • Ер Малък
Re:За какво са модели като тези на Micro-Metakit
« Отговор #16 -: 05 Декември 2012, 18:28:59 »
ееех , Любе , не ти е никак леко !

Boris 2-12-4

  • Trade Count: (7)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 532
  • Рейтинг: 164
  • Еп. І,ІІ,III; вагонни фабрики; кранове; военни
    • rocklokomotive.blogspot.com
Re:За какво са модели като тези на Micro-Metakit
« Отговор #17 -: 05 Декември 2012, 18:49:38 »
Любо!

Имам и евтина, месингова алтернатива :party:
Месингов кит...
Виж си личната...

(Не продавам нищо :angry:, Минке...)

lubomir

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re:За какво са модели като тези на Micro-Metakit
« Отговор #18 -: 06 Декември 2012, 08:59:51 »
Получих отговор.

Dear Sir,

All our items are ready for radius 888 mm. Some of them are less, but we only write 888 mm in our discription.

Best Regards


Значи излиза, че нещата не са чак толкова отчайващи, още повече, че радиуса, който съм предвидил по проект за завоите е минимум R9/R10(826.4/888mm), а стрелките са с R=873,5mm.
Излиза, че има някакъв шанс за нормално движение без дерайлиране. Все пак ще направя проби преди да направя макета и ако има нужда ще коригирам това онова Има и стрелки с по-голям R. Какво пък, ако ми хареса това което прави Micro-Metakit(в което съм почти сигурен), може да се наложи да разпродам всичко друго, за да оставя само няколко техни модела, а е важно да имам къде да ги движа  ;D
Ето на, пак си създадох работа ;D

Gervasii

  • КЖМ - България
  • Trade Count: (1)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1733
  • Рейтинг: 40
  • НО DRG IIb епоха София
Re:За какво са модели като тези на Micro-Metakit
« Отговор #19 -: 06 Декември 2012, 09:20:05 »
еееееееее супер значи ще си направим клуб по интереси и ще правим МЕСИНГ СТЕАМ ШОУ. Любо имаш нашата подкрепа.

lubomir

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re:За какво са модели като тези на Micro-Metakit
« Отговор #20 -: 22 Февруари 2013, 11:27:25 »
В края на краищата толкова мечтания модел, ще си остане .... мечта. За сега поне. Въпреки, че миналата седмица имах възможността да се убедя в невероятната изработка на моделите на Микро Метакит. И да, грозедто е кисело!!!
Прозаичните неща в България винаги са убивали добрите и хубави идеи.
След като току що приятел ми каза, че се мести и почва работа в една по-добра дестинация, с хубава бира и вкусни наденички, работа в спокойна и прогонозируема среда, С РЕАЛНИ ОСИГУРОВКИ, за пореден път се замислям за не особенно големия смисъл да се блъскаме тук на тая територия, хрантутейки партийните мафии и наблюдавайки вечната безсмислена борба между русофили и русофоби. Почвам ПАК да си задавам въпроса,  дали нямам шанс, докато не съм стигнал 50,  да се отърва един път завинаги от блатото в което живеем. Омръзна ми да наблюдавам лекотата, с която една шепа охранени нещастници непрекъснато бутат всичко построено(постигнато) от мен и други като мен.
Имам над какво да мисля следващите месеци, и определено не ми е до купуване на модели в момента. Ама никакви!
Така, че засега Bay Bay Micro Metakit.
Нека темата да бъде заключена!