Други организации и клубове > Пловдив и региона | Plovdiv Area

06.02:2013г "Кайне проблеме"

(1/5) > >>

liro4605:
Здравейте!
Малко със закъснение но нищо не беше сигурно.Приемам вината че е със закъснение от днеска за утре.Та който реши да заповяда утре 06.02:2013г в заведението което не е от значение мисля какво е но е голям хамбар и почти няма хора та ще сме си почти само ние.Името му няма нищо общо с обстановката но пък ми харесва "Кайне проблеме".Всеки да се смята за организатор и ако желае да се обади на който реши!За сега към 15тина човека май сме сигурни,може на приливи и отливи от 17часа до като решим.Духом може би и други двама ще са с нас  :hi:
 Картинката от снимката не е заведението  :haha:
Заведението се намира на улица Булаир до Нов български университет-локален център
Може това да стане традиция и  продължение на срещите от 2008г

Надявам се и моят приятел от София Людмил,ще присъства да си видя вече на живо лабораторииките.Надявам се и други от София да дойдат поне до последния влак на 20:50 за на обратно.

    :drinks:

0899102369 - Румен, rifichi за ако не можете да го намерите  :search:



Best Ripper:
Някаква организация за група от София ще правим ли? Било с влак, било с кола?
За влака: удобни са бързите влакове БВ1623, който тръгва от София в 12,30 ч. и пристига в Пловдив в 14,57 ч. и БВ 8613, който тръгва в 14,30 ч. и пристига в Пловдив в 16,45 ч. За група от 3 до 6 души има намаление, както и двупосочни билети. На връщане е по-лошо, защото последният влак от Пловдив е в 20,56 ч. RБВ8612, който пристига в София в 23,21 ч. Ако се тръгне с двупосочен билет с някои от първите, за връщане сигурно ще трябва и да се доплати нещо, тъй като обратният е нещо кат експрес.
За кола: връзва се и пътуването на същите пари, ако се съберат поне трима души. Плюс това може да се тръгне независимо от разписанието. Е, шофьорът трябва да е трезвеник.

Величко:
Ако някой има нужда от помощ утре-да ми пише или звънне!  :hi:
Величко 0878 65 01 51

lubomir:
А бре Миро, тая снимка нещо скопена ли резната  ли? :sarcastic:....  Щот трънското ми шилево око вижда някой неща :lol: дет май не трябва да се виждат...

Vasilev65:
От Асеновград може ли да дойда? Питам, защото не познавам лично никой, а един път вече ме наритаха ...  :(

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия