Други организации и клубове > Пловдив и региона | Plovdiv Area

06.02:2013г "Кайне проблеме"

<< < (2/5) > >>

liro4605:

--- Цитат на: lubomir link=topic=4166.msg86466#msg86466 date=1360066889 ---А бре Миро, тая снимка нещо скопена ли резната  ли? :sarcastic:....  Щот трънското ми шилево око вижда някой неща :lol: дет май не трябва да се виждат...

--- Край на цитат ---
Излезнал е декстопа на монитора заедно с този на тивито.Ако имаш предвид страничната снимка е на музей някъде из Германия или Швейцария


--- Цитат на: Vasilev65 link=topic=4166.msg86470#msg86470 date=1360071329 ---От Асеновград може ли да дойда? Питам, защото не познавам лично никой, а един път вече ме наритаха ...  :(

--- Край на цитат ---
Всеки се надявам, че ще ти отговори ,че вратите са отворени за всеки  :hi:

emilchaushev:
Като се идва от Сточна гара в ляво или в дясно е заведението?

BaHkaTa:
С удоволствие бих дошъл, но за съжаление не ми давате време за реакция :resent:

То понякога спонтанните неща са по приятни. Да си изкарате хубаво. Ще има и други такива срещи  :yes:

ogiegp:
Емо,Ти ела до гарата пък аз ще Ти кажа сетне на къде  :spiteful:
Г-н Василев доведете и още някой ако искате,никой няма да възрази.
Снимката, която Миро е почети качил отчасти пресъздава тавана на действителното заведение.За наш късмет/лош/ обаче не е въпросния музей  :blink:Все пак нека кажа,че мястото е добро.Персонала е учтив,отзивчив и майтапчив.Нещо повече трябва ли му на човек ?!  :sarcastic: Всъшност трябва ДА.Приятели хобисти.Заповядайте приятели  :hi: :hi: :hi:

tazcho:
аз ще съм в Пловдив към 16:30 и ако някой идва с влака който пристига в 16:45 и не може да се оправи може да се обади да го закарам до заведението. 0895 322433 - Иван

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия