Автор Тема: Кое е най-доброто  (Прочетена 7460 пъти)

ilian

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Кое е най-доброто
« -: 20 Април 2008, 22:54:49 »
Питането ми е следното, кой аналогов трансформатор е най-добрият на пазара в момента. Поне от тези,които са достъпни за България. Този на Eurostar много ми хареса,но нямам толкова голям макет и толкова, много и хубави локомотиви за да ми е хубав трансформатора. Затова ви моля да ми помогнете да избера най доброто,което ако може да бъде доставено от Европа или да бъде купено от тук. Благодаря предварително.

Vlado

  • КЖМ - България
  • Trade Count: (2)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 5521
  • Рейтинг: 617
  • Красотата е в детайла!
Re: Кое е най-доброто
« Отговор #1 -: 21 Април 2008, 10:21:07 »
Взимай стар пиковски и се не май - хем бързо ще намериш (май се продават и сега в "Продава" във форума, хем ще ти върши работа (има клеми за прав ток - локомотивите и за променлив ток - аксесоарите).

ilian

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re: Кое е най-доброто
« Отговор #2 -: 21 Април 2008, 19:23:08 »
Много благодаря за помощта. Утре ще се видим с toniemi.

toniemi

  • КЖМ - България
  • Trade Count: (18)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4773
  • Рейтинг: 624
  • Направи си сам и ще ти олекне! HO,Z Само БДЖ
Re: Кое е най-доброто
« Отговор #3 -: 21 Април 2008, 19:34:11 »
Цитат на: ilian link=topic=417.msg3943#msg3943 date=1208794988
Много благодаря за помощта. Утре ще се видим с toniemi.
Владо,кажи,моля те,на 10-15съфорумци нещо и за корубите в БДЖ ;D ;D ;D

Vlado

  • КЖМ - България
  • Trade Count: (2)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 5521
  • Рейтинг: 617
  • Красотата е в детайла!
Re: Кое е най-доброто
« Отговор #4 -: 22 Април 2008, 11:15:37 »
 ;D
Безплатна реклама, а? Ама ти като продавач и напълно в тон със съвременния маркетинг трябва да ми дадеш безвъзмездно една коруба, че да я видя, разгледам и после коментирам. Иначе как ще хваля нещо, без да го познавам в детайли.
;-)

toniemi

  • КЖМ - България
  • Trade Count: (18)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4773
  • Рейтинг: 624
  • Направи си сам и ще ти олекне! HO,Z Само БДЖ
Re: Кое е най-доброто
« Отговор #5 -: 22 Април 2008, 18:41:05 »
Цитат на: Vlado link=topic=417.msg3967#msg3967 date=1208852137
;D
Безплатна реклама, а? Ама ти като продавач и напълно в тон със съвременния маркетинг трябва да ми дадеш безвъзмездно една коруба, че да я видя, разгледам и после коментирам. Иначе как ще хваля нещо, без да го познавам в детайли.
;-)
На доверие ;D

ilian

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re:Кое е най-доброто
« Отговор #6 -: 22 Март 2009, 10:40:35 »
Да попитам. НО първо да благодаря на Владо че ми препоръча стар пиковски траф,и на Тониеми че ми го продаде добра стока на ниска цена. КАкто повечето хубави неща и това видя своя край - беше изпусната саксия отгоре ;D и дойде време да се купува нов траф. Тук идва и питането ми. ХАресал съм ето този траф на Fleischmann http://www.fleischmann.de/?viewproduct=801&pid=17&trackgauge=6&label=%&equipment=&epoch=&query=&onlynew=  .Дано съм пуснал линка като хората. КАкво мислите за трафовете на Fleischmann какво друго бихте ми препоръчали. Благодаря предварително.