Главен форум | Main forum > Моята колекция | My collection

Моята колекция в НО (Величко Георгиев)

<< < (2/7) > >>

Величко:
Привет,
да се похваля и аз, че тая темичка бая прах натрупала, повече отколкото сняг има навън &bgflag
Преди около 3-4г италиано-румъно-китайската фирма  amintiri feroviare произведе тази цистерничка в лимитирано производство под кат. номер 30010. И аз си я купих, като определено много ми хареса. По нататък фирмата производител доста "подло" я изкара с още пет различни номера ;D Дай Боже все така "подло" и дори нагло да постъпват &bgflag
Ето го и самото ми бижу:




п.п. по-късно ще снимам и кача какво ще я дърпа и какво ще я бута тая убавица :spiteful:

Величко:
По-късното настъпи ;D

Преди около две години както си ровя и попаднах на цистерничката с кат. номер amintiri feroviare 30011, за която се говореше, че е резервиран за Лукойл България. И това се случи в някакъв италиянки сайт. Естествено последва бързо регестриране и я засрелях на цена 46евра, като доставката й до Бг беше с Fedex, ако не се лъжа за 44евра :blink: Бях супер щастлив, докато не се изсипаха тонове с този номер след няколко месеца ;D Та ето я първата ми любов &bgflag



Вече зарибен от ииталино-румъно-китайците, се потопих във всеки един номер ;)

и стигнах дотук:

toniemi:
Супер,сега ти пожелавам да се разпишеш и в темата - похвалете се с вашият макет и всичко ще придобие завършен вид !
 :drinks: :drinks: :drinks:
 :hi: :hi: :hi:

Величко:
Мерси, Тони
то макет за каране има, не е мой, но аз влаците не ги карам, или много рядко се случва :hi:

Adrian:

Спор няма - много красив влак - с теглеща и бутаща машина - да ги наредиш всички и ги снимай :)

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия