Автор Тема: Нуждая се от ъпдейт, моля:)  (Прочетена 3225 пъти)

760mm

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Нуждая се от ъпдейт, моля:)
« -: 03 Октомври 2017, 19:26:47 »
Здравейте!

От доста време не сме се виждали, а жарта в мен така си тлее за любимото хоби... Как стоят нещата в последно време?

Какво става с ЖП Моделисти? Има ли още дни на отворените врати? А има ли четвъртъчни сбирки? А какво става с ЖП моделите във ВТУ-то? А ще има ли годишна сбирка тази есен?

Мерси!

 :wild:

Mixy

  • КЖМ - България
  • Trade Count: (3)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1538
  • Рейтинг: 384
    • SCARM - българският софтуер за дизайн на релсови планове и жп макети
Re: Нуждая се от ъпдейт, моля:)
« Отговор #1 -: 03 Октомври 2017, 19:41:08 »
Здрасти :)

>> Как стоят нещата в последно време? - Ами нищо особено - почти всичко си е както преди.

>> Какво става с ЖП Моделисти? - Не знам, отдавна няма активност в техния раздел тук.

>> Има ли още дни на отворените врати? - Ако питаш за КЖМБ, май скоро не е имало, но ако се обадиш предварително на някой от клуба, сигурно може и да се измисли нещо.

>> А има ли четвъртъчни сбирки? - Има, но не са всяка седмица и не винги са в четвъртък. Следи фурума, за да видиш кога ще е следващата среща.

>> А какво става с ЖП моделите във ВТУ-то? - Май бяха откраднати или поломени. Виж тук: http://www.railwaypassion.com/forums/index.php/topic,5002.0.html

>> А ще има ли годишна сбирка тази есен? - Вече имаше, но през пролетта, в Русе. Повече инфо тук: http://www.railwaypassion.com/forums/index.php/topic,4901.0.html

760mm

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re: Нуждая се от ъпдейт, моля:)
« Отговор #2 -: 03 Октомври 2017, 20:26:27 »
Много благодаря за коректния и изчерпателен отговор. Новините за ВТУ-то ме потресоха. Това беше приказно място (изключая всичките и триги, които бяха допуснати, довели до разрухата му). Това беше национално, не лично богатство и къс от историята на жп транспорта в България. Има ли доказателства за състоянието так в момента?

И още: Къде има инфо за предстоящи сбирки?

Мога ли пак да стана член на клуба?

Мерси!