Макетиране и техники на макетирането | All about layouts > Полезни линкове към сайтове на готови проекти | Useful links to sites for other projects and layouts

Блог за ж.п. моделизъм

<< < (2/9) > >>

Best Ripper:
Само едно не мога да схвана на този форум, но явно си е нашенският изроден и шашав манталитет... Може ли само някой да ми обясни защо е цялата тая болнава секретност и потайност? Толкова ли е трудно и неетично да се каже чий е блогът? Или се готви някакъв преврат, м?  :blink:

Vlado:
Не зная само защо обвиняваш този форум за това?!?! Тук само коментираме, а конспирацията явно е другаде...  ;)

Best Ripper:
Ще ми се да не е така, но опитът ми показва, че тук винаги се вихри конспирация, тайни, укриване на направени модели и прочие неща, които аз поне не ги намирам нормални за форум, който уж е за споделяне на постигнатите неща... Или пак нещо бъркам?

Vlado:
Ако някой го прави не значи, че всички го правят! Напротив, много хора споделят постоянно за заниманията и откритията си. Дори и този случай е такъв - Гришата е видял и споделил. Похвално и в тон с целта на форума...  :hi:

п.п. Честно казано аз също се чудя какво толкова тайно има авторът на блога да се оповести, но в крайна сметка това е въпрос на избор. Първо обаче да му дадем време, но и пак да не иска, какво толкова? Негова си работа! Да се крие...  :hi:

pach:

--- Цитат на: gregary link=topic=4321.msg89588#msg89588 date=1370415632 ---http://railwaymodel.blog.bg/hobi/2011/10/20/nachalo.838544
Интересно и компактно!

--- Край на цитат ---

Има нови статии в този блог:
  1. История на железниците в Европа.
и
1.1.а. Първата железопътна линия в България.
Снимките са с доста добра резолюция след отварянето им,
като някои от тях мисля, че се показват за първи път...
 :hi:

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия