Автор Тема: Макетът на Best Ripper в ТТ  (Прочетена 28390 пъти)

Best Ripper

  • Trade Count: (17)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3377
  • Рейтинг: 551
  • Освободил се от форуми...
Re: Макетът на Best Ripper в ТТ
« Отговор #75 -: 28 Октомври 2013, 12:25:53 »
Впрочем мисля това да е един от последните ъпдейти по темата. По ред стратегически причини проектът отива към закриване... :drinks:

zazo

  • КЖМ - България
  • Trade Count: (0)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2049
  • Рейтинг: 263
Re: Макетът на Best Ripper в ТТ
« Отговор #76 -: 28 Октомври 2013, 17:32:48 »
Ще идват багерите или ще си караш с кеф?

Best Ripper

  • Trade Count: (17)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3377
  • Рейтинг: 551
  • Освободил се от форуми...
Re: Макетът на Best Ripper в ТТ
« Отговор #77 -: 28 Октомври 2013, 20:30:45 »
Първото... Та за да няма повече въпроси, малко обяснения...
Предстои пререждане на стаята в близките месеци, с пълна смяна на обзавеждане... В резултат на което място за макета не се очертава. Освен това имам големи проблеми с прахоляка, особено след като лятото остана открит няколко месеца. Желанието ми е да го продам, но у нас съм разбрал, че плащачи няма. Продажбата извън БГ е по-вероятна, но пък имам огромни съмнения дали макетът ще стигне до евентуалния купувач във вида, в който е. Съответно и че ще има нормално функциониране на всички електрически неща и да си навлека само разправии. Плюс всичкото установих, че един макет не е за мен - нещо ми писва от едно и също трасе и ми омръзва. Отделно че три мащаба ми идват нанагорно като средства, време и сили - смятам да се  ориентирам към НО (AC) на Мерклин, напълно цифровизирано и да мина на вариации на ВМП и различни трасета. Засега оставам с още известно количество ново ТТ, което смятам да запазя - останалото наскоро го продадох, сигурно някои от вас са разбрали.
Така че ми се струва за най-вероятно да разглобя макета и да продам частите от него...  :hi:
« Последна редакция: 28 Октомври 2013, 21:34:15 от Best Ripper »

Best Ripper

  • Trade Count: (17)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3377
  • Рейтинг: 551
  • Освободил се от форуми...
Re: Макетът на Best Ripper в ТТ
« Отговор #78 -: 08 Ноември 2013, 09:41:50 »
Предвид започналото разглобяване на макета, моля темата да бъде заключена.  :drinks: