Магазини / Поръчки / Оказион | Shops / Orders / Bargains > Зона на търговеца | Retailer's zone

поръчка от Ebay

<< < (2/3) > >>

petevsk:
Видях цените на Gabco и мисля да се насоча към тях.Благодаря за отговорите.

XRISTO:
Някой има ли идея защо като съм посочил адрес за доставка на Габиели, който е немски, при опит да участвам в Ибей търгове, в които доставят артикула само в Германия ми излиза, че не доставят до бг?
Каво изобщо значение има адресът ми на местоживеене и дали не мога да го скрия някак от шибаната система?

pach:
Контролът е по IР адрес на компа ти!
Играй си спокойно - ако спечелиш, немеца ще го прати на адреса в
"гъбките", ако не стане, разваляш сделката с извинение че не си видял.
Въпроса е дали сега ще те пусне до желания търг - пробвай!
Можеш да влезеш и в контакт с продавача, да види адреса и да изключи опцията. Понякога е трудно да им обясня, че сме в европейския съюз дори и с коя поща да пращат...
Ако е свестен търговец, ще те разбере!

gregary:
И на мен ми се е случвало. Промени си адреса (немския) в ибей и си готов.

XRISTO:
Пламене, не ме пуска изобщо да бидвам.Изскача в червено като съобщение след като посоча колко съм склонен да дам. Не на всички търгове, в които не изпращат до други държави, но поне в две-трети от случаите. Бих се свързал, както казваш, но не играя често и не следя редовно търговете. Влизам на скоро приключващи, за да не чакам и просто там няма време да кореспондираме.

В смисъл gregary, че трябва да си променя основния адрес ли?...защото там пише, че трябва да е истински, тоест, има вероятност да ми изтрият профила ако разберат, че показвам неистински адрес на местоживеене, пък камо ли и държава...

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия