Клуб "Железопътен моделизъм - България" | Club railway modelling - Bulgaria > Клуб железопътен моделизъм - България | Club railway modelling - Bulgaria

Къде да се обърна към КЖМБ?!?

(1/2) > >>

Boris 2-12-4:
 :hi: :hi: :hi:

Исках простичко да задам въпрос към членовете, респ. ръководството на КЖМБ и се оказа, че това е единственото място - този форум.

Получава се парадокс - искаш да се обърнеш към една организация, която с труда на членовете си е за пример в моделизма у нас, а се оказва, че тази организация няма собствена платформа.

Railwaypassion е частен форум, със собствени правила, понякога много трудно разгадаеми, поради което, неискайки да нахалствам, не го затормозвам с присъствието си. Влизам в сайта на КЖМБ и там пише форум - натискам и пак съм тук. 

Получава се на практика размиване на отговорностите - това ми се е случвало и преди - бившето ръководство да казва - "Ами не ме питайте, за форума отговарят други; той не е към нас." А ръководството на форума да казва: "Ми тва си е частен форум, или го харесваш така или не пишеш."В което си има резон определено.(Музиката и поръчването й...)

А аз искам да попитам за неща, на които могат да ми отговарят членовете и/или ръководството на клуба, а не Ганка, Пенка и Станка от ТКЗС-то. Когато имам въпрос към тях(Г & сие), ще си ги попитам по подходящ начин.

Също така, не ми е приятно да ме модерират по тотално обтекаем начин, когато става въпрос за фундаментални процеси, позиции, практики и политики.

В клуба, който ще ни преставя пред утвърдени моделистки организации в Европа, кипи яростен-успокояващ труд.(това по каноните на бушидо) За което много хора, в това число и аз им
 :hi: :hi: :hi: :give_rose: :give_rose: :give_rose: :give_heart: :give_heart: :give_heart:

Така, че всякъкви напъни да ми се прикачи желанието да разцепвам хората преди важното мериприятие, ще си е чиста проба късогледство или смяна на здравата глава с болната.

Ха наздраве!!! :drinks: :drinks: :drinks:

И сполай Ви!!! bg&flag &bgflag bg&flag





pavel75:

--- Цитат на: Boris 2-12-4 link=topic=4390.msg91350#msg91350 date=1379923187 --- :hi: :hi: :hi:

Исках простичко да задам въпрос към членовете, респ. ръководството на КЖМБ и се оказа, че това е единственото място - този форум.

.......

--- Край на цитат ---

От сайта на клуба има "Контакти". Там е даден мейл club@railwaymodellingclub.com за връзка.

Boris 2-12-4:
Павеле!

Много добре разбираш, че става въпрос , който ще може да се прочете от повече хора, а не тайничко зададен въпрос и тихичко получен отговор...

Би ли могъл да укротиш желанието си за реванш и да оставиш нещата в ръцете на тези към които е зададен въпроса?!?

pavel75:

--- Цитат на: Boris 2-12-4 link=topic=4390.msg91352#msg91352 date=1379923913 ---Павеле!

Много добре разбираш, че става въпрос , който ще може да се прочете от повече хора, а не тайничко зададен въпрос и тихичко получен отговор...

Би ли могъл да укротиш желанието си за реванш и да оставиш нещата в ръцете на тези към които е зададен въпроса?!?

--- Край на цитат ---

Реванш за какво? Това не го разбрах. Реших да помогна на въпроса"Как да се свържа?". Даже си нямам идея за какво говориш.

Vlado:
Боре, ако искаш да питаш и има къде да го направиш, и пак там ще получиш отговор, има ли значение къде е това там? Просто попитай и ще получиш отговор!  :hi:

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия