Автор Тема: :) ТТ модулна среща  (Прочетена 7741 пъти)

ivo

  • КЖМ - България
  • Trade Count: (8)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2006
  • Рейтинг: 558
  • HO - II-III, София
:) ТТ модулна среща
« -: 28 Октомври 2013, 21:48:39 »
Върти ми се в главата една идея  :spiteful: За целта искам да направя едно допитване до бъдещи ентусиасти. Повечето от вас знаят, че имам мебелна фирма. Имам шперплат :) и съм готов да направя разкрой ( нещо като лазер къта на Слави ) ... :) предполагам, че като се плати само изрязването на отделните елементи може да се постигне ниска цена :) на модулен сет за сглобяване. Може да се направи и учебен филм как се сглобяват модули :) И ако има желаещи които да работят ...  ;D То на пролет :) може да покараме заедно.

Които проявяват интерес нека пише :) за да видим може ли да излезе нещо ;)

Toва е сега :)


напролет  :spiteful:

pach

  • Trade Count: (42)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12256
  • Рейтинг: 1308
  • ТТ & Н0; DR & BDZ;ep.I-III(~VI)&selfmade
    • За моделизма
Re: :) ТТ модулна среща
« Отговор #1 -: 29 Октомври 2013, 08:41:36 »
Браво значи! :clapping: :clapping: :clapping: :sarcastic:
Тук на какво ли не се нагледах през годините- от бан "за обаждане към съдията",
 до триене и заличаване не само на важни постове, но и на цели теми.
Може би мнозина си спомнят стария форум в който имаше цели 13 страници (явно фатални) със събрани
скици, снимки, чертежи и материали на тема БДЖ-04!? Тази тема мистериозно се оказа изчезнала - явно
пречеше на някои кръгове... Както и да е, Слави сега направи нова тема, която отново се попълва
(но не и от мен вече) с всичко "ново" в нея.
Той "слава богу" обаче успя да започне нова (без да знае какво се случва) и да стигне в нея до нещо повече тук,
 за радост на истинските моделисти. До кога ли....

Както и да е... свикнали сме вече.....но  какво виждам тази сутрин????
Толкова ли тук се смята че хората са балами???

Цитат на: pach link=topic=4411.msg92160#msg92160 date=1382704645
...
Имаме запитвания (на ранен етап са, за това без подробности)
 от трети  клуб за N-брой такива, както и планове за наши още бройки с доста "екзотичен" вид.
Тоест от тук нататък модулите смятам, че ще отминат числото 40 сравнително скоро.
...


За да се стигне до това (изчистено от праха в очите)
Цитат на: ivo link=topic=4415.msg92227#msg92227 date=1382989719
... За целта искам да направя едно допитване до бъдещи ентусиасти.
Повечето от вас знаят, че имам мебелна фирма. Имам шперплат
и съм готов да направя разкрой ( нещо като лазер къта на Слави )
 предполагам, че като се плати само изрязването на отделните елементи може да се постигне ниска цена(
на модулен сет за сглобяване...

Които проявяват интерес нека пише :) за да видим може ли да излезе нещо ;)
...


Та искам да попитам - толкова ли е "закъсала" тази мебелна фирма, та едва ли не се борим за "клиенти" (а им казвахме приятели-хобисти),
 че трябва да се случват такива по мъжки, коректни постъпки??????????? Каква странна метаморфоза от приятели и хобисти, до "бъдещи ентусиасти".

Тук все по ярко се открояват нечии амбиции прилагани в търговията, но не и от форумното приятелство и подпомагане!
И тъй като чертежите и стандартите за които е повдигната дискусия, дали трябва да се прилагат,
все пак съществуват и са с обществен достъп, ще е интересно дали ще се прилагат при тези поръчки за изработка?

За мое голямо съжаление, ще  трябва и аз да се присъединя към останалите все по-рядко четящи и пишещи
в този форум (в който всичко публикувано е негова собственост, съгласно правилата) и ще взема мойте
вътрешни решения! Тук определено лозунга "Да популяризираме холибито!" придобива странни (меко казано) измерения!!!!!

 :hi:

ivo

  • КЖМ - България
  • Trade Count: (8)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2006
  • Рейтинг: 558
  • HO - II-III, София
Re: :) ТТ модулна среща
« Отговор #2 -: 30 Октомври 2013, 12:26:21 »


Прилагам тази икона като символ на надеждата да запазим темата чиста. Който няма атрибут както казва Емо да си играе с него си е негов проблем, но ако някой все пак реши да цапа темата просто и аз ще спра да пиша.

Прилагам линк към иконата :) който е радетел за чисти отношения и мрази гнусотиите в форумните теми може да я използва като символ и да я прилага към своите постове.

http://farm4.staticflickr.com/3797/10588846105_2b6363904d_o.png
« Последна редакция: 31 Октомври 2013, 11:54:11 от ivo »