Ревюта и поддръжка на модели | Reviews and maintenance of models > Представете модел | Review a model

Модел на вагон - BDZ Uagpps

<< < (2/6) > >>

ivo:
Знам колко локомотива 46 серия се продадоха и колко DB Shenker се върнаха в Италия. По важно е да има хора които да работят като Слав - daddy_g   bg&flag  хора, които сами правят разни неща.  :yes: Другото само ще дойде.

mitko0888:

--- Цитат на: ivo link=topic=4416.msg92263#msg92263 date=1383149013 ---Знам колко локомотива 46 серия се продадоха ....

--- Край на цитат ---

Останалите да не залежават някъде на склад?

daddy_g:
Иво знаеш че не се отказвам лесно..Въпреки, че съм малко разочарован от интереса към локомотивите(иначе доста хора "искат" БДЖ) поръчки има...само на националната среща бяха поръчани 4 локомотива. Смятам да зарадвам и чеТТниците с 04, но малко по малко. Колкото до вагона - и аз искам но си признавам че трудно ще заделя финанси за сет от 3 вагона. Но със сигурност ще докопам 1 брой който ще мине подробно разфасоване и оразмеряване на всеки детайл  :spiteful: :spiteful: :spiteful: :spiteful:

ivo:

--- Цитат на: mitko0888 link=topic=4416.msg92264#msg92264 date=1383158425 ---Останалите да не залежават някъде на склад?

--- Край на цитат ---

При организирането на поръчката :) заявките бяха само за 60бр., а на склад бяха 240. Не сме за фабрични модели. Но в Унгария нашите ръчно направени и преработени модели  бяха номер 1  bg&flag

martinis:
Много ми е мътна на мен цялата работа с подвижния сустав на БДЖ който въобще съществува произведен в мащаба 1:87 (НО).
Нов съм, едва прохождам и навлизам в хобито  :blush2: От дръга страна булгарските железници и влакове са ми много на сърце. Въобще спокойно мога да обобщя, че влаковете от нашата администрация са едно от малкото неща в България, които харесвам, които истински и винаги ме радват. Имам желание да започна една паралелна колекция БДЖ. Засега се въздържам единствено поради факта, че въобще не съм наясно колко и кои са нещата, които са официално произведени, а не преработени и модифицирани единични бройки от колеги или частни майстори. Без никакви лоши чувства казвам това, последното, напротив, възхищавам се на майсторството и усилията на всеки един , но просто аз искам всички модели в моята колекция да са си във вида в който са фабрично произведени. Знам за няколко путнически вагона, както и за прословутата 46 серия...  която определно искам да имам в колекцията си.
Използвам случая да помоля колеги които могат да ми сведат информация относно досега произведените модели на БДЖ. Естествено на лични съобщения, няма нужда да занимавам аудиторията с моите лаишки питания.
Сега по темата:
Ако правилно съм разбрал става дума за предстоящо официялно производство на сет от 3 товарни вагона на БДЖ. Макар да не знам нищо за производителя смятам да се включа в предварителните заявки с един сет. Стига, разбира се цената да е нормална. Ще има ли инфо впрочем за приблизителна цена?
 bg&flag

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия