Добавени събития

  • Коктейл парти по случая края на Сердика Брикфест 2013 в Серд: 11 Юни 2013

Автор Тема: Коктейл парти по случая края на Сердика Брикфест 2013 в Сердика Център  (Прочетена 6469 пъти)

MetroiD

  • Гост
  • Trade Count: (0)


Здравейте, приятели,

Както някои от вас знаят, от 1 юни 2013г. етаж -1 на Сердика Център е залят с LEGO - изложението е организирано от нашия клуб и ще продължи до 12 юни. Имам удоволствието да ви поканя на коктейл парти, което Българският LEGO Клуб Lebgo организира заедно със Сердика Център във вторник вечерта (11. юни) по случай официалния край на Сердика Брикфест 2013г.

Със Сердика решихме да сформираме едно малко събитие, с което да отбележим края на това успешно съвместно мероприятие и да дадем възможност представителите на различни хоби клубове в България да се запознаят с това, какво правим ние; на какво се радват възрастните фенове на LEGO; както и какви възможности има пред нас за съвместна дейност в бъдеще. Успоредно с това, вечерта на 11. юни ще ви представим за последен път отново всички модели от изложението с по-детайлна информация относно нещата, построени от нас самите. Ще имаме и компания директно от Дания - представител на LEGO, отговорен за координацията на фен обществата в Европа и Азия.

Коктейл партито ще започне в 18:30 часа на 11. юни при Голямата Ротонда (Сердика Център, етаж - 1 - там, където в момента е позициониран градския макет от LEGO) и ще продължи до 20:00 часа. Ще се радвам изключително много на вашето присъствие!
« Последна редакция: 06 Юни 2013, 15:16:27 от pavel75 »

Adrian

  • Trade Count: (238)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6709
  • Рейтинг: 1086
  • Купи и ще ти олекне! DR/DB/BDZ 4-5 ep. H0 София
    • Ер Малък

Vlado

  • КЖМ - България
  • Trade Count: (2)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 5522
  • Рейтинг: 617
  • Красотата е в детайла!
Благодаря за поканата! Аз лично ще направя всичко възможно да съм там заедно със семейството си.  :good:

pach

  • Trade Count: (42)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12256
  • Рейтинг: 1308
  • ТТ & Н0; DR & BDZ;ep.I-III(~VI)&selfmade
    • За моделизма
Бориславе, това става задължително отбелязано и в нашия каледар (с Цвети).
Ще се свържем допълнително, но от сега знам, че ще дойдем непременно,
да ви подкрепим (едва на  финала  :lol:) с Ася, в още един чудесен ваш проект!!! :hi:
 :drinks: &bgflag &bgflag &bgflag
(имаме и доста да си поговорим - знаеш, така че "приготви" малко време)

MetroiD

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Нямате представа колко ме радва ентусиазма ви :) Adrian, благодаря за страхотните снимки! Искрено се зарадвах и още първия ден, когато познати лица - ж.п. ентусиасти се наредиха да гледат и нашите влакчоляци и чудовати приумици... Благодаря още веднъж за истинската подкрепа! И се извинявам, че и този път не съумях да подготвя сериозен LEGO ж.п. макет - какъвто планувам отдавна. Едва сколасах с трамвая; дори и снимки няма още -- но ще направя всичко възможно догодина вече да се движи по къде-къде по-подходящ макет.

Иначе обратно на темата - ще се радвам да се видим във вторник вечерта!