Автор Тема: Привет от мен Мартин Гетов с мойта N скала  (Прочетена 4425 пъти)

martochkata

  • Trade Count: (0)
  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 201
  • Рейтинг: 45
Привет колеги!
Казвам се Мартин Гетов то гр.София.Бих искал да ви представя моия малък модел в N скала.Внего ще видите лакомотиви:Шкода S699 001,англииски модели class 57 601,class 60 059,DB 132,а надявамсе съвсем скоро ще се похваля със серия БДЖ 04 и 46. :yahoo:При първа възможност пак ще пиша по-подробно.моля насладете се с това което направих за месец.http://www.snimka.bg/?profile,albums     &bgflag :lol: :lol:

pavel75

  • КЖМ - България
  • Trade Count: (18)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1812
  • Рейтинг: 264
  • HO; IV и V; BDZ, BG; София
Re: Привет от мен Мартин Гетов с мойта N скала
« Отговор #1 -: 01 Февруари 2014, 08:42:46 »
 Линкът е към твоя албум и иска парола. Ако имаш затруднения с качването на снимки има тема, която ще ти помогне много.
http://www.railwaypassion.com/forums/index.php/topic,3966.0.html

martochkata

  • Trade Count: (0)
  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 201
  • Рейтинг: 45
Re: Привет от мен Мартин Гетов с мойта N скала
« Отговор #2 -: 01 Февруари 2014, 13:59:04 »
                                                 

martochkata

  • Trade Count: (0)
  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 201
  • Рейтинг: 45
Re: Привет от мен Мартин Гетов с мойта N скала
« Отговор #3 -: 01 Февруари 2014, 14:01:44 »
Благодаря за помощта етоги снимките!Моля насладетесе.

martochkata

  • Trade Count: (0)
  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 201
  • Рейтинг: 45
Re: Привет от мен Мартин Гетов с мойта N скала
« Отговор #4 -: 01 Февруари 2014, 14:21:02 »
Надявамсе съвсем скоро да имам време пак да поработя и ще има нови снимки.Засега преостанових работе,че контактната мрежа ми излезе малко скъпа :sorry: 400 евро но си заслужава.Както се казва:Кеф цена няма.Става много добре и мнго ми харесва.Скоро се надявам да мога да почна планината с тунела,но това понататък.Много ми е криво че за моята скала N в България няма почти нищо.Като влеза внякой магазин въобще неми обръщат внимание катоя спомена.Даже един от познатите ви продавачи и собственици на магазин няма даго споменавам кой e той имаше наглостта да ми каже да си сменя мащаба.При което получи много поздрави Умствено от мен и вече си пазарувам само от чужбина без безкрайни чаканици и събиране на поръчки,кйто ще дойдат несе знае кога.Затова ви препоръчвам пазарувайте от Германия.Там са много коректни и всичко идва много бързо за максимум 7-ем дни и най- важното не плащате комисионни които ви взима собственика на магазина.А всичко става засекунди през интернет.