Други организации и клубове > Пловдив и региона | Plovdiv Area

Сръчковци

<< < (3/7) > >>

mill:
Е това се вика "роди ме мамо с късмет" ...Аз на 01.03. трябва да съм в София :suicide: ;D

nik:

--- Цитат на: muncho link=topic=4485.msg93820#msg93820 date=1393228778 ---Е това се вика "роди ме мамо с късмет" ...Аз на 01.03. трябва да съм в София :suicide: ;D

--- Край на цитат ---
Тъкмо за теб ми говореха толкова много и исках да се запозная  и няма да дойдеш резил.

mill:
Е това трябва да взема:
http://prodavalnik.com/nikon-af-s-dx-vr-zoom-nikkor-1855mm-f-3-55-6g-i41488405


,а в 11.00 на сина ми мерки за картинг гащеризон трябва да вземат...Обектива и по Еконт може,ама  детенце не мога да пренебрегна ,заради моя кеф :good:

nik:
Добър ли е в картинга аз съм съм спортна натура и обичам много  високите скорости  можем на пистата да се видим все пак имам доста бърза кола защо не и в картинг да седна да се пробвам щом неможем да се видим по друг начин.

ogiegp:
С паркирането има решение.Улицата/Аксентий Велешки/ на която е заведението принципно е пресечка на бул.Хр.Ботев.Вместо да свиете в посока заведението,свивате точно в противоположната посока.Върви се към един вече затворен прелез.Там има достатъчно място за паркиране и е безплатно мисля.До заведението е 2мин пеша.Така че не се плашете,прииждайте на тълпи  :sarcastic:

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия