Други организации и клубове > Пловдив и региона | Plovdiv Area

Сръчковци

<< < (6/7) > >>

daddy_g:

--- Цитат на: toniemi link=topic=4485.msg93937#msg93937 date=1393782171 ---(Image removed from quote.)
А тази разглобена четворка..НО ли е?Гледам че е от някакъв бял материал...?!

--- Край на цитат ---

Това е моята четворка Тони, разглобих я да прехвърля декодера на 42-ката, малко да я покараме и нея

pach:
Мдаааа,...както винаги хубавите мигове бързо отлитат.
Така и не разбрахме как минаха толкова бързо тези 5-6 часа.
Много сладска приказка, изключително приятни хора, заведението на ниво.
Пържолите и бирата бяха чудесни! Специално за лютеницата - няма друг коментар... ::) :pleasantry:
Да бяха искали организаторите така да се получи, едва ли щях да успеят
Още един път и аз да благодаря както на момчетата, така и на хората намерили
време, пари и най-вече желание да дойдат на среща "Сръчковци". Нека тя да е по-честа,
а защо и да не се превърне в една хубава традиция. Хубав град и хубави хора.
Малко снимки и от мен правени със светкавица (качеството е задоволително  предвид уютния сумрак в заведението).
















Впрочем да споделя моето учудване тук, защото както уверих момчетата от фирма "BULTRAINS"
почти 50% от хората в този форум не са разбрали следното:
От картон фирмата прави само прототипите на моделите. В последствие, когато се изчистят
детайлите и технологията - моделите вече са от пластмаса!
Нека първият сериен български производител да ни радва с още много модели!!!
 :clapping: :clapping: :clapping:
До тогава фирмата им да се увеличи с професионален фотограф и професионален бояджия на модели.
Ценовата политика е ясна - кеф цена няма и от фирма "BULTRAINS"
приемливо са оценили труда си, който да задоволяват нашия кеф!!!
Остава само да се отнесат по-сериозно към боядисването им и фирмата ще я бъде!
Моделите на живо изглежда в пъти по-добре от снимките които са предоставени тук или в мрежата въобще.
Последните редове не са реклама, а възхищение към труда и хъса на Слави и Стефанов,
благодарение на които можем да си караме български модели по макетите ни!!!
 :hi: :hi: :hi:

Специални благодарности на момчетата с които пътувахме назад към София с влака.(те знаят кои са)
Стана много приятен разговори и не усетихме как стигнахме крайната си цел!

На организаторите и домакини на тази среща също дължим благодарности!!!!
...с пожелания за насрочване на нови дати.
(даже май вече имаме една обсъждана)! ;)
 :hi: :hi: :hi:


ПП. Циментовозите са мой - производство ... или по-точно, бяха продавани от TILLIG.
ПРоизводителя е друга фирма. В момента могат да се намерят само в ибей, както и в
стари чехословашки сетове за сглобяване които имат чудесно качество.
В най-скоро време ще ги представя с кратко описание и повече снимки.

liro4605:
Здравейте всички,който присъствахте на събитието.Искам да направя едно вмъкване.Накрая някой си бяха тръгнали и при плащането на сметката останаха 27лв.Тогава си казахме ,че ще са старт за другата среща,но понеже вероятността да не се съберем на 100% в същият състав никак не е малка имам предложение да ги използвам за закупуване на някой консумативи ,който останаха за довършване на макета в детският дом.

 Не вярвам някой да има нещо против,а ако ли е така то нека ми пише  :hi:

 До нови срещи добри хора  bg&flag

nik:
Аз съм съгласен даже ще помогна с $ ако трябва имам и изостанали влакове с който мога да на направя дарение.

daddy_g:
И аз искам да кажа че си изкарах перфектно на срещата, готини хора, готина компания, готини влакове, всичко беше на 6

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия