Ревюта и поддръжка на модели | Reviews and maintenance of models > Създаване, ремонти и усъвършенстване на модели | Creation, repairs and tuning up models

2 X Piko 61823 + Auhagen 11322 = ?

(1/4) > >>

Der Hetzer:
Разкъсван от терзания заради мерклинската мотриса, днес съвсем ненадейно ме обзе творчески ентусиазъм и следвайки повея на лиричната ми душа, в комбинация с присъщата ми грандомания взех че си уплътних следобеда в сглобяване на халета за бъдещото депо на бъдещия ми макет...Понеже всичко фабрично все ми е малко, използвайки известна доза творческа мисъл успях да съчетая известния жаргонен израз "Две залепени" с модерната напоследък сред българската младеж подобие на песен "Три в едно" и се получи нещо що годе подобаващо и прилично...Всъщност оценките ги оставям на Вас, все пак с условието, че това не е окончателния завършен вид...









p.s. Ако господа Модераторите сметнат за необходимо, могат да преместят постинга в тема "Направа на сгради", аз го публикувах, понеже съм използвал само фабрични материали и сгради, но съм ги променил различно от първоначалния им замисъл...

KRAKOMOBILA:
Ти други локомотиви нямаш ли си ?  ;D

Der Hetzer:
Че тия малко ли са ми?  ???
Имам и още от тях  :P ...както може да се досетиш имайки предвид че това ми е фирмения Локомотив - във всевъзможни разновидности... е, съществуват и такива, с които все още не съм се сдобил, но "Tomorrow belongs to me!"
а имам и други разни, като му дойде времето може и тях да изложа на показ, все пак не искам да причинявам силен сърцетуп  ::)

KRAKOMOBILA:
Аз се чудих как не си набутал в тез халета и някоя четворна секция вагони.  ;D . Иначе готино се е получило.  :)

Der Hetzer:
Тези вагони са с друга мисия - благотворителна и самарянска, все пак трябва да се щадя автобусите  ;D
А иначе дори Аухагенското хале за малко не му достига да побере 118 ката, така че там ще се прибират на топло и уютно друга основна серия локомотиви...Имам още 2 двойни халета, но те са за електрически локомотиви, така че в бъдеще предстои покупката на още и още... Най-вероятно кръгло с обръщател... едно по едно отмятам нещата, които ми трябват, сега съм на фаза Депо...

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия