Главен форум | Main forum > Моята колекция | My collection

Колекцията на Стефан Генчев в ТТ 1:120 - The Jackal

<< < (2/11) > >>

TheJackal:
Здравей Борис!
Както всички тук знаят се числя към "кашоните колекционери". За карането, карам когато имам време - правя си на една маса елипса и там им се кефя. Отдавна съм се отказал да хвърлям пари за макети и прочие - безумно е, а и омръзва още след десетата обиколка! Карам ги на участия по фремо срещи и в клуба по модулите. Модулите всеки път се редят по различен начин и именно в това е тънкостта фремото. Карам ги цифрово.

Поздрави!

П. С. Борис, познаваме ли се, засичали ли сме се някъде? Ти от София ли си? С много хора съм се запознал, за някой в първият момент не се сещам, (моля да бъда извинен за което).   :hi:

Old Boris:
Продължавам да се радвам на колекцията ти. Даже я показах преди малко и на жена си :). Аз съм сравнително нов за форума, макар че съм на доста години, а и форума го следях редовно като гост. От София съм, но в клуба съм бил само веднъж през ноември на "Open House". Ако не сме се виждали до сега, то дано се видим скоро.

pach:
Алоууууу..."кашонерчето" ( :pleasantry: ), не излагай гилдията и разкарай тази автоплатформа от състава на моделния ти влак.
Такава никога не е пътувала в състава му (тя май даже е по-късен модел). Истинските автоплатформи са от модел "Laaeqrss":

като конкретния за този влак е пак кафява (не синята на DB  от "MOSOLF" както също се заблуждават някои)
със съответния кат.№ 15 594 - нещо рядко появяващо се дори в ибея вече.

nik:
Пламене на Стефан му викаш Кошонерчето ами ти имаш ли макет бе майна.

pavel75:

--- Цитат на: nik link=topic=4525.msg98200#msg98200 date=1421771339 ---Пламене на Стефан му викаш Кошонерчето ами ти имаш ли макет бе майна.

--- Край на цитат ---

Понякога е нужно да се чете между редовете, а не да почваме поредния спор съсипващ атмосферата!

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия