Магазини / Поръчки / Оказион | Shops / Orders / Bargains > Оказион - правила и препоръки | Bargains - rules and advices

Проблем в Оказиона

(1/3) > >>

pavel75:
Колеги,

получихме известия за проблем в Оказиона. Днес с Ванката доста си играхме на тестове, докато хванем кое и кога се чупи. Успяхме да забележим, че когато обявата е с количества, без значение дали се купуват всички или по-малко бройки от обявените, софтуера затваря обявата и то така, че тя не се вижда.
Този софтуер е платен и тъй като сме дали пари за него се опитахме да се свържем с производителя. За жалост към този момент той се е покрил и няма връзка с него.
Молбата ни е докато не се разреши проблема не ползвайте полето за количество, а го обявявайте в текстовата част.

Екипът на railwaypassion

Adrian:


интересното е ,че преди го нямаше този проблем , появи се преди около 14 д-15 дни

pavel75:

--- Цитат на: Adrian link=topic=4545.msg95090#msg95090 date=1400237985 ---
интересното е ,че преди го нямаше този проблем , появи се преди около 14 д-15 дни

--- Край на цитат ---

И най-странното е, че нито ъпдейт е правено, нито е бърникано нещо от нас

pach:
Момчета като се преборите с проблема който визирате по-горе,
 надявам се да върнете българския език в даването на оценки при сключена сделка в оказиона.
Не са на български и графите при преглед на търговската история на потребителите.
За сега всичко е на английски обаче!
ПРедварително благодаря за което!
 :hi:

JORDAN:
Аз имам сега друг проблем - не мога по никакъв начин да рестартирам една моя обява в ТТ раздела за вагон.
Обявата е изтекла и до там.
Това ми се е случвало и преди и трябваше да пиша отново обявата.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия