Автор Тема: Разделите във форума  (Прочетена 8715 пъти)

pavel75

  • КЖМ - България
  • Trade Count: (18)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1812
  • Рейтинг: 264
  • HO; IV и V; BDZ, BG; София
Разделите във форума
« -: 19 Юни 2014, 10:44:54 »
Колеги,

нека тази тема е отворена във времето и ако смятате, че е нужна промяна по разделите във форумите да пишете тук.
По-голямата част от разделите са правени при създаването на форума и може би вече не отговарят на нуждите ни. Да си призная и аз доста често се чудя къде да пусна нещо или да преместя някоя тема.
Ето днес се наложи да сменим името на раздела Фремо модули на Фремо.

Забележка: Не е нужно сега да се впуснете в писане, само и само да има нещо. Темата ще е отворена постоянно.

Благодаря предварително за помощта.

Best Ripper

  • Trade Count: (17)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3377
  • Рейтинг: 551
  • Освободил се от форуми...
Re: Разделите във форума
« Отговор #1 -: 19 Юни 2014, 13:02:47 »
Лично аз отдавна се чудя защо в първия раздел има две покриващи се теми по съдържание и същност: "Новини и предстоящи събития" и "Календар на събитията"...  :scratch_ones_head:

pavel75

  • КЖМ - България
  • Trade Count: (18)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1812
  • Рейтинг: 264
  • HO; IV и V; BDZ, BG; София
Re: Разделите във форума
« Отговор #2 -: 24 Юни 2014, 11:28:36 »
Цитат на: Best Ripper link=topic=4560.msg95478#msg95478 date=1403172167
Лично аз отдавна се чудя защо в първия раздел има две покриващи се теми по съдържание и същност: "Новини и предстоящи събития" и "Календар на събитията"...  :scratch_ones_head:

С инсталирането на новата версия на софтуера вече имаше приложение "Календар". Този раздел е един вид служебен и е вързан директно с календара. Тъй като в Календара не може да се коментира, този раздел е именно за това.
Незнам ако набутаме темите от другата тема тук дали няма да стане мазало с календара.
Малко е объркващо, като остане време ще трябва да пробвам да ги събера.

rumensoft

  • Trade Count: (0)
  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 73
  • Рейтинг: 37
    • RUMENSOFT
Re: Разделите във форума
« Отговор #3 -: 24 Юни 2014, 12:04:25 »
Цитат на: pavel75 link=topic=4560.msg95535#msg95535 date=1403598516
С инсталирането на новата версия на софтуера вече имаше приложение "Календар". Този раздел е един вид служебен и е вързан директно с календара. Тъй като в Календара не може да се коментира, този раздел е именно за това.
Незнам ако набутаме темите от другата тема тук дали няма да стане мазало с календара.
Малко е объркващо, като остане време ще трябва да пробвам да ги събера.

Няма да стане мазало :) Правил съм го, това си е обикновен раздел. Календара просто вкарва автоматично темата, все едно ние я вкарваме ръчно. Аз така си вързах календара дирекно да прави теми в съществуващ раздел (който си поисках) - и никакви проблеми

 :hi:

dred77

  • Trade Count: (2)
  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 386
  • Рейтинг: 328
Re: Разделите във форума
« Отговор #4 -: 19 Октомври 2019, 12:16:57 »
  Няма ли да е добре да се направи един раздел, с документации така да се каже? Примерно да се пускат отделни теми с чертежи на подвижен състав, сгради, сигнализация и тем подобни неща, които някой ако иска, да сподели.