Автор Тема: Какви други хобита имате ? :)  (Прочетена 103948 пъти)

EMPEROR

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Какви други хобита имате ? :)
« -: 18 Септември 2007, 11:56:07 »
Пак аз се очертава да съм инициаторът ;)

Аз лично, освен с железниците, се занимавам с музика (правя се че свиря на китара, барабани и бас ;D ) и освен това съм доста запален покрай спортни коли и силов тунинг :D Отделно от работата си като програмист се занимавам и със страничен проект, отново свързан с гейм. дев. средите :)

Не се съчетават много нещата ... особено от към свободно време, но пък предпочитам времето ми да е уплътнено до дупка. По този начин се чувствам пълноценен.

Споределете и Вие с какво запълвате свободното си време  ;D

Voodoo

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re: Какви други хобита имате ? :)
« Отговор #1 -: 18 Септември 2007, 12:10:38 »
А аз се занимавам с Компютърни мрежи поддържам малък сървър (VoodooNet.biz) имам си домашни любимци - аквариумни рибки . За Автомобили обичам марката Ситроен / колкото и странно да звучи - в частност Citroen C5 / ....
« Последна редакция: 22 Юни 2011, 12:06:54 от Voodoo »

spas_tf

  • Trade Count: (5)
  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 303
  • Рейтинг: 42
  • HO Епоха V -VI София
    • www.smilenov.eu
Re: Какви други хобита имате ? :)
« Отговор #2 -: 19 Септември 2007, 14:59:46 »
Е щом сме почнали поне да продължим с представянето.  ;D
Освен с влакове ,много обичам да се занимавам с компютри и по глвно забавната част - музика (без нея не мога),игри , филми и още кво ли не.Когато имам повече време гледам да путувам и да съм заедно с приятелите си без които също не мога. Обичам да снимам, но ей така за удоволствие. Също обичам да чета книги ,но това става рядко ,много рядко - освен ако не се налага за работата ми. Слава Богу работата и хобито ми се доплват на 90 % и честно да си призная това ме кара да се чуствам доста комфортно. Друго по-ново хоби ми е фитнеса  ;D
Ами това са за сега хобитата.  ;D

EMPEROR

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re: Какви други хобита имате ? :)
« Отговор #3 -: 21 Септември 2007, 11:42:26 »
Кога ли и аз ще почна пак да ходя на фитнес ... че с тия компютри и на работа и в къщи направо съм се желирал ... с концентрирани области в ремаркето и речният камък  ;D

TheJackal

  • КЖМ - България
  • Trade Count: (35)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
  • Рейтинг: 157
  • ТТ 1:120 III und IV Epoch DB & DR
Re: Какви други хобита имате ? :)
« Отговор #4 -: 26 Ноември 2007, 16:56:24 »
Здравейте!
Да драсна и аз някой друг ред. Освен с влаковете и музиката другата ми краста е интернета и по-точно Р2Р DC++ и HUB. Та като седях и се замислих за следното: е ли е възможно освен сайта да си спретнем и един ХЪБ, в който ще има по-голяма възможност да си лафиме всички заедно, да иобменяме фаилове  - каквито и да са те. Ако намеря съратници които да подкрепят идеята нека да направим една дискусия. Аз се наемам да изработя ХЪБА и всичките му завранкълки по настройките. За DC++ съм тестер на  АpexDC++ и един от тези които му пишът звуковата част от софтуера. Нека някой от админите да ми пише. Идеята ми е да затворим цикала, и след като се регистрира в публичното пространстжо мойем и да имаме участие и от други занимаващи се с нашето хоби маняци - информация , обмен и какво ли не. Префикс пред всеки ник за любимия мащаб HO / TT / N. За сега това от мен. Здраве и късмет на всички приятели! 

EMPEROR

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re: Какви други хобита имате ? :)
« Отговор #5 -: 27 Ноември 2007, 10:54:36 »
Повечето от абонатите на форума, не са толкоз на Ти с компютрите, за да ги занимаваме с P2P клиенти и т.н. ...
Според мен е по-добра идея да се направи едно Java Script-че на сите-а ... въпреки че един чат винаги убива смисъла на форума.

Adrian

  • Trade Count: (238)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6709
  • Рейтинг: 1086
  • Купи и ще ти олекне! DR/DB/BDZ 4-5 ep. H0 София
    • Ер Малък
Re: Какви други хобита имате ? :)
« Отговор #6 -: 01 Декември 2007, 13:39:14 »
Emperor :

този ник го срещам и в един друг форум  http://forums.pro-rock.info/- ти ли си?

EMPEROR

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re: Какви други хобита имате ? :)
« Отговор #7 -: 01 Декември 2007, 14:27:28 »
Точно там не съм аз... :)
В повечето други форуми съм Shagrath, Ihsahn или Astennu... и само тук таме EMPEROR...

XRISTO

  • Trade Count: (18)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2446
  • Рейтинг: 12
  • НО - III-IV епоха,DB и DR Ловеч
Re: Какви други хобита имате ? :)
« Отговор #8 -: 01 Декември 2007, 20:08:00 »
Shagrath - това да не ти е от хардуер бг ?  :P

EMPEROR

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re: Какви други хобита имате ? :)
« Отговор #9 -: 01 Декември 2007, 20:09:21 »
ПЦолЮтно  ;D Аз и там бях пускал тема... ма почти никакъв интерес...

emilchaushev

  • Trade Count: (0)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1464
  • Рейтинг: 542
  • N scale 1:160- реален моделизъм
Re: Какви други хобита имате ? :)
« Отговор #10 -: 09 Януари 2008, 21:51:03 »
Айде и аз да се туря тука..
Ами хобито ми са народните танци, както и нестинарството.
Обичам , ама много обичам да пътувам, особено за сметка на компанията- много я харесвам, когато съм в командировки.

bdz43r

  • Trade Count: (5)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1012
  • Рейтинг: 257
    • bgrail.info
Re: Какви други хобита имате ? :)
« Отговор #11 -: 10 Януари 2008, 18:23:49 »
Другото хоби: link
Ама и в двете хобита малко вяло се представям.
« Последна редакция: 19 Януари 2008, 19:54:59 от bdz43r »

Voodoo

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re: Какви други хобита имате ? :)
« Отговор #12 -: 11 Януари 2008, 09:11:39 »
Цитат на: EMPEROR link=topic=47.msg342#msg342 date=1196153676
Повечето от абонатите на форума, не са толкоз на Ти с компютрите, за да ги занимаваме с P2P клиенти и т.н. ...
Според мен е по-добра идея да се направи едно Java Script-че на сите-а ... въпреки че един чат винаги убива смисъла на форума.

По въпроса с Java скриптчето мога да предложа и аз нещо все пак второто ми хоби е компютърните мрежи а също така и поддържам и IRC сървър... моето предложение #BgServ --> Irc.VoodooServ.biz.tm или Java: http://www.voodooserv.hit.bg/web/other/WEB%20IRC/IRC-Applet.html за целта трябва дас имате някакво понятие от IRC... Ako webmaster-a иска може да ползва Java линк-а които съм пост-нал за сайта тук... Ако има интерес по идеята ЛС. :)
Другото което работи на моя серв е TeamSpeak2 Server това е на принципа на Скайп поддържа мулти разговори... за да го ползвате ви трябва тази програмка --> ftp://irc.voodoonet.biz.tm/ts2_client_rc2_2032.exe --> за да я ползвате давате на Quick Connect пишете си ник и за сървър пишете --> 195.138.132.160 и Connect... Работи се лесно с програмата... Ако има интерес към Уеб чата мога да се разровя и за ХТТП чат тъи като не всеки е в час и не всеки има инсталирана Java на своя компютър.
« Последна редакция: 11 Януари 2008, 11:24:37 от Voodoo »

EMPEROR

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re: Какви други хобита имате ? :)
« Отговор #13 -: 11 Януари 2008, 10:48:36 »
Точно това имах впредвид по-горе под "не са на ти" ... да не се налага да се инсталира каквото и да било, а просто директно да се влиза някъде през сайта... ще го обсъдя и с другите колеги и ще видим как да го направим. Благодаря за предложението за Java applet-a, ще го имаме впредвид :)

Voodoo

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re: Какви други хобита имате ? :)
« Отговор #14 -: 11 Януари 2008, 11:27:42 »
Линк-а който съм дал с Java аплета връзва директно към моя IRC сървър и работи в настоящия момент. Обсъдете го, а ако искате мога да се разровя за ХТТП чат за да не изисква Java...