Автор Тема: Здравейте!  (Прочетена 8387 пъти)

LBSF

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Здравейте!
« -: 29 Март 2015, 14:24:46 »
Казвам се Орлин и се занимавам отскоро с моделизъм покрай сина ми. Работата ми е свързана с Авиацията и тук може да видите повече за мен: https://www.youtube.com/channel/UC_if_7bYibMZ9z0L6QiI04A

Направих и страница във фейсбук!Който иска може да се присъедини:
https://www.facebook.com/RailwayModellingBulgaria

Диодни крушки на Piko BR110
https://www.youtube.com/watch?v=q4oexRF7mII
« Последна редакция: 31 Март 2015, 16:59:55 от LBSF »

Old Boris

  • Trade Count: (0)
  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 359
  • Рейтинг: 163
Re: Здравейте!
« Отговор #1 -: 29 Март 2015, 18:46:48 »
Здравей Орлина и се радвам, че си вече сред нас. Чакат те дълги часове и преживявания около влакчетата. Бъди готов :)

toniemi

  • КЖМ - България
  • Trade Count: (18)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4773
  • Рейтинг: 624
  • Направи си сам и ще ти олекне! HO,Z Само БДЖ
Re: Здравейте!
« Отговор #2 -: 29 Март 2015, 19:02:51 »
Здравей!Добре дошъл! &bgflag

Adrian

  • Trade Count: (238)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6709
  • Рейтинг: 1086
  • Купи и ще ти олекне! DR/DB/BDZ 4-5 ep. H0 София
    • Ер Малък
Re: Здравейте!
« Отговор #3 -: 29 Март 2015, 19:50:39 »
Wednaга 2 въпроса :
- какво става с тия самолети ??
- защо музикантите карат влакчета ??

CaLLlo

  • Trade Count: (13)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2604
  • Рейтинг: 202
  • Dampf Ep.1&2 bis ÜK
Re: Здравейте!
« Отговор #4 -: 30 Март 2015, 02:56:17 »

Жестоко парче, евала!!

Само едно не разбрах, как индикаторите на гърдите работеха!?!

LBSF

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re: Здравейте!
« Отговор #5 -: 31 Март 2015, 11:17:57 »
Работят на батерии със сензор за чувствителност!

LBSF

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re: Здравейте!
« Отговор #6 -: 31 Март 2015, 11:34:05 »
Самолетите все още са най-сигурния транспорт,независимо от черната статистика, при добра поддръжка и експлоатация рядко се стига до фатални последствия!Относно въпросния инцидент на Germanwings,смятам за невярно твърдението,че пилот умишлено ще разбие самолета!
Лошото е ,че винаги икономическите интереси са на първо място,тоест ако е техническа неизправност Lufthansa, Germanwings и производителя Airbus ще загубят много!Никога няма да се разбере наистина какво се е случило!
С музика се занимавам от дете и не мога да кажа,че съм постоянен в това уникално хоби!Преди години свирих в една група и записахме даже две песни,но не успяхме да ги пуснем в някое радио!Текстовете и музиката аз ги пишех,но всеки пое по различен път!

Filip Andonov

  • Trade Count: (3)
  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 138
  • Рейтинг: 62
Re: Здравейте!
« Отговор #7 -: 31 Март 2015, 12:45:44 »
Здравей и добре дошъл и от мен. За самолетната катастрофа да те питам, сериозно ли мислиш, че някой би тръгнал да лъже за подобно нещо ? Записите от черните кутии са разчетени и няма никакво съмнение какво се е случило. Твърде, твърде наивно от твоя страна.

bdz43r

  • Trade Count: (5)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1012
  • Рейтинг: 257
    • bgrail.info
Re: Здравейте!
« Отговор #8 -: 31 Март 2015, 12:56:18 »
По тази логика всички самолетни катастрофи щяха да се обявяват за умишлено причинени от пилотите, а това съвсем не е така. Пък и след такъв инцидент са замесени твърде много случайни хора и такава тайна не може да се опази.
Напоследък хората все по-често изведнъж изпушват. Не знаем със сигурност какво точно се е случило, но версията с откачилия пилот е напълно възможна и ние няма как да оценим дали е истина или не.

pach

  • Trade Count: (42)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12257
  • Рейтинг: 1308
  • ТТ & Н0; DR & BDZ;ep.I-III(~VI)&selfmade
    • За моделизма
Re: Здравейте!
« Отговор #9 -: 31 Март 2015, 14:00:15 »
Добре дошъл на LBSF и дано това покрай детето да ти стане още едно хоби - няма да съжаляваш!!!


Подкрепям това за изпушването на хората...или както казва един съсед и съфорумец ...
-  "...та вече доста хора отдавна не са в "центъра", ама другите и това не виждат, заети да внимават за правата линия!?".  :lol:

Втората черна кутия май все още я търсят ...и наистина почва да става съмнително...на части да е,
под земята да се е забила - до сега трябваше да са я открили...все пак това не е океана. :yes:

Като стана въпрос за океана - какво стана с полет MH370....който по странно съвпадение има фабр.№ на самолета,
съседен по номер на този дето уж свалиха в Украйна...твърде много "случайности и съвпадения" стават напоследък. :scratch_ones_head:

На МН370 се твърди че 80%от пътниците са били китайци от една фирма заета с конструирането и производството
на най-новите радари...с космическо базиране...тоест слухове всякакави има де ...но самолет и хората от него - ги няма!!! :sarcastic:

Какво ли ще се чуе за самолета разбил се в Алпите...май е рано и никой не споменава кои са били част от пътниците.
Който се интересува, ще си намери информацията обаче... :spiteful:

А че въздушния транспорт е най-безопасният - две мнения няма!!!
Освен за бТV, които започнаха новините си в деня на катастрофата със заглавието "Отново, самолетна катастрофа!!!"
пък после се чудят защо хората ги псуват по улицата и им пукат гумите на репортажните коли (заедно с тези на ТV7)
 :lol: :lol: :lol:
« Последна редакция: 31 Март 2015, 14:03:12 от pach »

Ivo Nedkov

  • Trade Count: (16)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1163
  • Рейтинг: 177
  • HO, София
Re: Здравейте!
« Отговор #10 -: 31 Март 2015, 18:48:43 »
Здравей.
Поздравления за разнообразните неща около теб:
авиацията, музиката, влаковете...
Локомотива на Piko BR110 е станал добре с тези диоди.
Аз също сложих такива на моите 2 локомотива.
Всичко хубаво от мен.



LBSF

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re: Здравейте!
« Отговор #11 -: 31 Март 2015, 19:07:15 »
Мисля,че не е тук мястото да обсъждаме самолетни катастрофи,просто изказах мнение и все пак съм в този бранш от 15 години и смятам,че напоследък станаха доста странни неща и затова вече не знам на кое да вярвам!

Adrian

  • Trade Count: (238)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6709
  • Рейтинг: 1086
  • Купи и ще ти олекне! DR/DB/BDZ 4-5 ep. H0 София
    • Ер Малък
Re: Здравейте!
« Отговор #12 -: 01 Април 2015, 10:45:32 »


Аз съм виновен , че разговорът отиде 'във въздуха' , но това да не те тревожи ! Освен влаковете на света има много атрактивни неща !!