Автор Тема: Здравейте !  (Прочетена 6694 пъти)

pavlinbg

  • Trade Count: (8)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 735
  • Рейтинг: 265
Здравейте !
« -: 08 Май 2015, 01:36:44 »
Казвам се Павлин и съм на 35 години. Откакто се помня харесвам влакове. За първи път се докоснах до жп моделизма, когато бях на 5 години. Тогава, за Нова година ми бе подарен комплект на PIKO, закупен от магазин "Млад техник". Много се зарадвах на подаръка и за всяка следваща Нова година си пожелавах подарък влакче. Така натрупах 4-5 комплекта влакчета - все подаръци за Нова година. Като дете бях голям палачор и от цялата тази колекция към настоящия момент ми е останал само един дизелов локомотив, който има нужда от ремонт, трансформатор и малко релси. Тъй като първата любов ръжда не хваща, преди около половин година отново започнах да колекционирам влакчета...вече като пораснало дете. Установих, че заниманията с жп модели са универсален пейнкилер за злободневните проблеми и начин за бягство от сивото ежедневие. Интересите са ми към БДЖ ІV-V епоха, мащаб Н0, но голямото ми желание е да си направя макет. Все още не се решавам на тази стъпка, тъй като нямам всички необходимите познания, но се надявам в най-скоро време да започна работа по макета. Надявам се и вие да помагате със съвети :drinks:

Adrian

  • Trade Count: (238)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6709
  • Рейтинг: 1086
  • Купи и ще ти олекне! DR/DB/BDZ 4-5 ep. H0 София
    • Ер Малък
Re: Здравейте !
« Отговор #1 -: 08 Май 2015, 08:21:43 »


Добредошъл  :hi:

toniemi

  • КЖМ - България
  • Trade Count: (18)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4773
  • Рейтинг: 624
  • Направи си сам и ще ти олекне! HO,Z Само БДЖ
Re: Здравейте !
« Отговор #2 -: 08 Май 2015, 18:24:38 »
Здравей!
Хобито ни е страхотно!Прочети кой какви неща е направил ,като макети,кое как се прави и ще дойде и твоето време да си направиш!
Успех!

Mixy

  • КЖМ - България
  • Trade Count: (3)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1538
  • Рейтинг: 384
    • SCARM - българският софтуер за дизайн на релсови планове и жп макети
Re: Здравейте !
« Отговор #3 -: 08 Май 2015, 18:25:56 »
Добре дошъл и от мен :)

София 70

  • Trade Count: (11)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 621
  • Рейтинг: 165
  • София ,ТТ DR & DB ІV ер.
Re: Здравейте !
« Отговор #4 -: 08 Май 2015, 20:48:30 »
Цитат на: pavlinbg link=topic=4719.msg99610#msg99610 date=1431038204
Все още не се решавам на тази стъпка, тъй като нямам всички необходимите познания, но се надявам в най-скоро време да започна работа по макета.
Аз също нямам абсолютно никакви познания по правене на макет , но все пак успях да направя нещо .

ogiegp

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re: Здравейте !
« Отговор #5 -: 08 Май 2015, 22:16:21 »
Здр Павле ,добре дошъл  :drinks:
Познанията идват с работата,но какво говоря аз който също нищо не съм направил  :blush2:
Сега сериозно.По-добре не си и мисли какво можеш или не можеш.Чети ,гледай,премисляй....и започни когато прецениш.
Успех  :hi:

pavlinbg

  • Trade Count: (8)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 735
  • Рейтинг: 265
Re: Здравейте !
« Отговор #6 -: 21 Май 2015, 15:42:09 »
Благодаря на всички за приветствията и вниманието, а сега да се захващам за работа  :) http://www.railwaypassion.com/forums/index.php/topic,4726.0.html