ВАЖНО !!! | IMPORTANT !!! > Правила, препоръки и указания за правилна експлоатация на форума | Rules, suggestions and leads for correct exploatation of the forum

относно снимките в темите

(1/3) > >>

adibonev:
Защо не могат да се отварят снимките? Съжалявам ако не съм задал въпроса в точната тема.

Mixy:
Някои снимки не се зареждат, защото връзките към тях са остарели/променени или самите снимки са били изтрити/преместени от сървърите на които са били качени. Но ако не е това и нито една снимка не ти се отваря, може би има проблем с настройките на компютъра/браузъра от който влизаш във форума.

Best Ripper:
Съобщение в picbg.net....

"Поради технически проблем, сайтът е временно с ограничена функционалност. Моля да ни извините за неудобството."

Акаунтите там работят, но качените снимки са недостъпни...

adibonev:
Благодаря за отговора,снимките са от колекцията на Ясен,а проблема не е при мен.

CaLLlo:

Разгеле, тръгнаха вече и снимките от picbg.net, камък ми падна от сърцето - почти всико от мен беше качено там. То не е макетът на тано, парни локомотиви, клубни срещи и какво ли още не... не ми е ясно дори, дали всичко бих успял да възстановя обратно ако се наложеше...
Трябва да си признаем обаче, че за последните 5-6 години, това е първото спиране на тоя хостинг, досега не беше имало никакъв проблем с него, поне аз не съм забелязал.

Ново 20 - сега пък snimka.bg се удърви...

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия