Магазини / Поръчки / Оказион | Shops / Orders / Bargains > Полезни линкове на магазини и сайтове | Useful links to stores and sites

Съвет за материали за макета.

<< < (2/2)

pach:
Ако ще от марс да ги донесе, струва ли си разликата в цената?
Щото за няколко лева (при количествата е друго) май влизаш в излишни филми,
за чийто салон после ще се чудиш как да си продадеш билетите!!!

По-добре виж раздела с правещите се и готови макети и сравни кой какво е казал за наличния в БГ релсов материал.
Другото не е хоби, а експерименти с неясен край, изтъняла кесия и загуба на всякакъв ентусиазъм.
Тук някъде имаше един "колега" дето успя да умеша 7 вида релси на един "скоростен" макет!!!!!
Но дори той не беше видял твойте "японски" да ги приложи и тях!

...впрочем при него май ще разбереш нещо повече за съвместимостта както между геометрията на самите релси,
така и различните релсови геометрични системи залегнали в основата на всяка фирмена политика!

Ivo Nedkov:
По мое мнение е най-добре да се купува релсов материал
и всичко останало от големите производители в Европа.
Тези фирми ги познават добре всички хора от форума.
Работят с тяхните материали от години и всички особенности са им ясни.
Преди да купуваш каквото и да било - чети и питай.
Ще получиш отговори и насоки.
Успех с хобито и от мен.


Bogdan:

--- Цитат на: pach link=topic=4806.msg102553#msg102553 date=1451369816 ---Ако ще от марс да ги донесе, струва ли си разликата в цената?
Щото за няколко лева (при количествата е друго) май влизаш в излишни филми,
за чийто салон после ще се чудиш как да си продадеш билетите!!!

По-добре виж раздела с правещите се и готови макети и сравни кой какво е казал за наличния в БГ релсов материал.
Другото не е хоби, а експерименти с неясен край, изтъняла кесия и загуба на всякакъв ентусиазъм.
Тук някъде имаше един "колега" дето успя да умеша 7 вида релси на един "скоростен" макет!!!!!
Но дори той не беше видял твойте "японски" да ги приложи и тях!

...впрочем при него май ще разбереш нещо повече за съвместимостта както между геометрията на самите релси,
така и различните релсови геометрични системи залегнали в основата на всяка фирмена политика!

--- Край на цитат ---
Втурвах се в екзотики понеже имаше промоция и бързах да не изтече.
Струваше си разликата в цената да. Проверих няколко път и си направих сметка че с новогодишната промоция от един Американски сайт струваха наполовина от най-добрите и най-скъпи маркови релси в Европа Tillig elite (освен и затова ако не съм сгрешил) но риска както си го казал и ти не си заслужава и не ги взех. Това са излишни главоболия в последствие .
--- Цитат на: Ivo Nedkov link=topic=4806.msg102558#msg102558 date=1451388225 ---По мое мнение е най-добре да се купува релсов материал
и всичко останало от големите производители в Европа.
Тези фирми ги познават добре всички хора от форума.
Работят с тяхните материали от години и всички особенности са им ясни.
Преди да купуваш каквото и да било - чети и питай.
Ще получиш отговори и насоки.
Успех с хобито и от мен.




--- Край на цитат ---
Мерси. Ще купувам от най добрите в Ервопа поне ще знам , че ще притежавам това за което съм си платил ! Не малко чета на ден от вече коментираното , но има още много неща който не съм прочел и просто избързах да напиша тема за тези walters релси докато не е изтекла промоцията. Понеже никъде не видях да има хора купували такива. Започвам да чета темите за макетите.

Навигация

[0] Списък на темите

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия