ВАЖНО !!! | IMPORTANT !!! > Календар на събитията

Септември - Добринище 27.02.2016год.

(1/3) > >>

gregary:
Здравейте момчета!  &bgflag
Навън зимата е в разгара си и в пълната си красота...Особено, когато става въпрос за теснолинейка и планина (Родопи и Пирин  :give_heart:)
Та, отдавна ми се иска ( не с един и двама сме говорили) да си направим пълна екскурзийка с "малкото влакче" от Септември до Добринище с ПВ16103.  - 27.02.2016 год. За крайна спирка, избрах, да се срещнем ТУК. Атмосферата е близка и автентична за района.
Предлагам, (както си говорехме с някои приятели) всеки да си организира спането, според предпочитанията за избор на хотел. Пък, вечерта да се съберем в механата на Македонска кръчма. Дано да има достатъчно място... :)
Но, не това е на-важното, по-важно е изживяването с 760-те мм.
Хубаво е, всеки който си е направил резервация, да пише тък в темата.


п.п. Имайте предвид, че в "средно" ниво хотел с механа бързо свършват свободните места. Изключвам скъпите хотели и къщи за гости. Лично аз имах намерение за този уикенд да повозя децата, на които отдавна съм обещал, но уви...всичко е заето.

п.п.2 Моля, който не харесва организацията и не желае да дойде, просто на не "цапа" темата.

eurostar:
Щом е след 10 февруари, става. А иначе на Македонската кръчма само фасадата и е хубава. Храната не е добра и при това е скъпо. Но за един път става. Аз мога да мина с порция бански старец - нещо, което не зависи от готвача.
Атмосферата действително е автентична. Много е приятно.

В механата на бай Панчо готвят добре, но последния път бяхме само аз и две французойки. Като се сетя, че само преди 20 години се чакаше отвън, за да седнеш. Но нали сега е град и всичко поскъпна. Местните почти ги няма.

Иначе механата в центъра е по-добра като храна, но обстановката е малко тягостна. Това са бели кахъри. Идеята е великолепна. Има и минерална вода...

 :good: :drinks: :ok:

liro4605:

--- Цитат на: eurostar link=topic=4821.msg103132#msg103132 date=1453896139 ---Щом е след 10 февруари, става. А иначе на Македонската кръчма само фасадата и е хубава. Храната е не е добра и при това е скъпо. Но за един път става. Аз мога да мина с порция бански старец - нещо, което не зависи от готвача.
Атмосферата действително е автентична. Много е приятно.

В механата на бай Панчо готвят добре, но последния път бяхме само аз и две французойки. Като се сетя, че само преди 20 години се чакаше отвън, за да седнеш. Но нали сега е град и всичко поскъпна. Местните почти ги няма.

Иначе механата в центъра е по-добра като храна, но обстановката е малко тягостна. Това са бели кахъри. Идеята е великолепна. Има и минерална вода...

 :good: :drinks: :ok:

--- Край на цитат ---

Бабуч?   :drinks:

https://www.youtube.com/watch?v=wWIetT98tIQ    bg&flag

eurostar:
То още малко ще си стане среща... SBB. Или пък не!?
 :dance1: :give_heart:

ogiegp:
Дали се броя за SBB не знам!!?Но че идваме на Добринище е повече от сигурно  :spiteful: :spiteful:  :spiteful:

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия