Ревюта и поддръжка на модели | Reviews and maintenance of models > Създаване, ремонти и усъвършенстване на модели | Creation, repairs and tuning up models

BDZ 41

(1/8) > >>

martochkata:
Здравейте колеги!
Представям на вашето внимание моя нов проект BDZ 41 в мащаб НО.Искам да помоля тези от вас които имат представа дали локомотива на първата снимка е със симетрични стени (тоест е с решетки от двете страни) да ми даде точен отговор.Намерих само една снимка на този локомотив в нета и затова търся потвърждение на предположението ми за да направя точен модел. :thank_you: След нарязване на една отливка закупена от моя добър приятел от Чехия и часове лепене и търкане стигнах до тук.









KRAKOMOBILA:
От едната страна е с жалузи - от другата с прозорци.

martochkata:
Благодаря много сега ще знам как да преправя отливката. :hi:
Ако някои от вас може да прати и чертеж на страната с желюзите ще му бъда много благодарен, за да не налучквам размерите на желюзите по снимката.

pach:
Ето го и от дясната му страна:

liro4605:
Хубаво е да се спреш  :stop:!Това не е критика  :search:,а начин да разбереш коя от 4те вида 41серия искаш да направиш.
1.Оригинала
2.Модернизирания
3.С реостатна спирачка или без
4.След последната модернизация(при нея всеки беше с индивидуални разлики)(комсомолски локомотив  :sarcastic:)

За целта има книжки с чертежи,размери,направо половин учебници.

  Успех  :good:

  Файтери  :haha: &bgflag

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия