Автор Тема: Предлагам да отпаднат *.gif и картинки в подписа ...  (Прочетена 9290 пъти)

Maktub

  • Гост
  • Trade Count: (0)
ОК, съгласен  :) не знаех, че натоварват, така че паркирам моя експрес на подземна гара  ;D

XRISTO

  • Trade Count: (18)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2446
  • Рейтинг: 12
  • НО - III-IV епоха,DB и DR Ловеч
Цитат
Здравейте!
Като се замисли човек има резон в до тук казаното. И аз да не остана по-назад от другите с предложенията предлагам следното: нека под никовете ни да седят снимките ни, а не картинки с любимите ни локомотиви. Вече има някой приятели които са направили това. Утре примерно вървейки по улицата се срещнем, много по лесно ще се познаем и пием по едмо малко "Балантайче"!


Не се приема!!! Толкоз съм грозен,че бих се депресирал да се виждам във форума.Освен това съм рядко нефотогеничен.(И във връзка с това нямам никакви снимки , освен паспортната)  ;D ;D ;D

toniemi

  • КЖМ - България
  • Trade Count: (18)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4781
  • Рейтинг: 632
  • Направи си сам и ще ти олекне! HO,Z Само БДЖ
Цитат на: XRISTO link=topic=484.msg4952#msg4952 date=1210513147
Цитат
Здравейте!
Като се замисли човек има резон в до тук казаното. И аз да не остана по-назад от другите с предложенията предлагам следното: нека под никовете ни да седят снимките ни, а не картинки с любимите ни локомотиви. Вече има някой приятели които са направили това. Утре примерно вървейки по улицата се срещнем, много по лесно ще се познаем и пием по едмо малко "Балантайче"!


Не се приема!!! Толкоз съм грозен,че бих се депресирал да се виждам във форума.Освен това съм рядко нефотогеничен.(И във връзка с това нямам никакви снимки , освен паспортната)  ;D ;D ;D
Явно се нуждаеш от изрисуване ;D

KRAKOMOBILA

  • Trade Count: (13)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2727
  • Рейтинг: 236
  • 46-та серия долу от графика - Шкода рулз!
Цц.. за 2 дена няма да ме има и веднага ме нападат  :o ;D . Махайте Gif-четата, ма мойта не я пипайте щото не е gif  ;D ;D . Шегата на страна, щом е дразнещо съм съглесн да се премахнат подписите  :)

Adrian

  • Trade Count: (238)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6710
  • Рейтинг: 1086
  • Купи и ще ти олекне! DR/DB/BDZ 4-5 ep. H0 София
    • Ер Малък


Виж , гот е да гледам картинки , но ако влизам 1-2 пъти ...после става досадно! :0
Не се сърди - нищо лично

KRAKOMOBILA

  • Trade Count: (13)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2727
  • Рейтинг: 236
  • 46-та серия долу от графика - Шкода рулз!
Цитат на: Adrian link=topic=484.msg4973#msg4973 date=1210523559


Виж , гот е да гледам картинки , но ако влизам 1-2 пъти ...после става досадно! :0
Не се сърди - нищо лично
Скъсах се да се сърдя  ;D. Айде сега всички тия дет ме нарочихте, отчет по един вагон в H0, като компенсация за нанесените морални и психически повреди върху мене.  ;D ;D

XRISTO

  • Trade Count: (18)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2446
  • Рейтинг: 12
  • НО - III-IV епоха,DB и DR Ловеч
...а иначе за картинките , не ми пука и не ме дразнят,но щом болшинството са против,то и аз съм съгласен да ги няма.  ;)

toniemi

  • КЖМ - България
  • Trade Count: (18)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4781
  • Рейтинг: 632
  • Направи си сам и ще ти олекне! HO,Z Само БДЖ

нанесените морални и психически повреди върху мене.  ;D ;D
[/quote]Внимание ПОВРЕДЕН!!! ;D

schatsi

  • КЖМ - България
  • Trade Count: (13)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 583
  • Рейтинг: 52
Цитат
Утре примерно вървейки по улицата се срещнем, много по лесно ще се познаем и пием по едмо малко "Балантайче"! 
...щом е за спорта...ще се изтипосам на портретче...пък някой може и да почерпи... наздраве ;)

Жоро

  • Trade Count: (67)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1651
  • Рейтинг: 143
  • HO DR IV епоха София
    • Хоби свят
За Бога братя! Махнете ги подписите!! Нервят. Ще ме прощавате Любо и Красене. Понеже сте с още неукрепнали организми - за вас по бира(малка) :P
Идеята с фото под ника е много добра, ще ми се отвори работа с фотошопа.
Шатци, приятелю, не си мисли, че като си сложил тая малка снимка няма да бъдеш разпознат в редичката. С теб сме видни от всякъде ;D

pach

  • Trade Count: (42)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12271
  • Рейтинг: 1314
  • ТТ & Н0; DR & BDZ;ep.I-III(~VI)&selfmade
    • За моделизма
Ииииииий!!!! Тълъмор дю-ю-ю-ю, Балънтайнннннн!!!
Ами и аз се включвам тогава...очаквайте продължение ;D ;D ;D

П.П.Готов съм и аз !!!
 ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
« Последна редакция: 12 Май 2008, 09:55:51 от pach »

KRAKOMOBILA

  • Trade Count: (13)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2727
  • Рейтинг: 236
  • 46-та серия долу от графика - Шкода рулз!
Цитат на: Жоро link=topic=484.msg4991#msg4991 date=1210537653
За Бога братя! Махнете ги подписите!! Нервят. Ще ме прощавате Любо и Красене. Понеже сте с още неукрепнали организми - за вас по бира(малка) :P
Идеята с фото под ника е много добра, ще ми се отвори работа с фотошопа.
Шатци, приятелю, не си мисли, че като си сложил тая малка снимка няма да бъдеш разпознат в редичката. С теб сме видни от всякъде ;D
Бе и ти ли бе ?  ;D ;D ;D Как можа очаквах подкрепа  ;D Нещо от сорта "Той Красен е млад простено му е, оставете го намира, купете му голяма бира" И така нататък  ;D

Жоро

  • Trade Count: (67)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1651
  • Рейтинг: 143
  • HO DR IV епоха София
    • Хоби свят
Цитат на: KRAKOMOBILA link=topic=484.msg5066#msg5066 date=1210606040
...Нещо от сорта "Той Красен е млад простено му е, оставете го намира, купете му голяма бира"
Той Красен, че е млад, млад е, че му е простено, простено му е. Но да го оставим на мира - АБСУРД. Не стига, че сме малко, ами да губим и бодрата смяна. Да, да!! Няма такива филми, ще му вземем някое голямо вагонче, да си го джитка и да му се радва. А като стане "Живущ във форума", тогава - една голяма бира ;D
« Последна редакция: 12 Май 2008, 20:40:01 от Жоро »

KRAKOMOBILA

  • Trade Count: (13)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2727
  • Рейтинг: 236
  • 46-та серия долу от графика - Шкода рулз!
Под голямо вагонче разбира ли се 4 закачени на едно да пише БДЖ на друго MAV, на трето OSE и на последното CFR  :o ? Ако е така пропускам Бирата.  ;D

Жоро

  • Trade Count: (67)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1651
  • Рейтинг: 143
  • HO DR IV епоха София
    • Хоби свят
То твойто вагоче бая големичко стана, я по-добре нещо по-късо и голяма боза ;D