ВАЖНО !!! | IMPORTANT !!! > Правила, препоръки и указания за правилна експлоатация на форума | Rules, suggestions and leads for correct exploatation of the forum

Казусът с Urko

<< < (2/10) > >>

МАШИНИСТ:
БРАВО !
ОТЛИЧЕН ПОСТ !
Не се извинявай и не е оф-топик.
Време беше на пач да му кажеш истината и да четат всички , защо много колеги не пишат , споделят и прочее,което между впрочем и аз отдавна не съм правил.
Човека очевидно обича адреналина и е с клюки в кръвта,не бензин.

pach:
За Милен

Милене, не се прави на великият администратор.
Като софтуерист може и да си върха ( :hi:) ама
останалото не е твоя заслуга. Да не би да забрави, кой създаде
сайта за БГТТ? Щото този човек потвърди въпроса зададен от
друг член, на едно маса в бирария Кортен. Горе/долу година по-късно.И ти беше там, и ти се смя заедно с нас, когато
отговорих , смятайки ни за свои си хора и мъже.
Ти, както и останалите от БГТТ, знаеше много добре
за компа на съседа и защо освен той (урко) понякога публикувам и аз. Намекнах ти го и при разследването, но ти реши да злоупотребиш с тази информация. За това накрая ти писах, да
правиш каквото искаш, щото на мен ми е все едно.
И от тогава другите забелязаха, че съм се променил...поне в отношението ми към бесния рИализъм...за разлика от него.
Ти и тогава, и сега реши да го защитаваш (обслужващ!?).
 По-подробно за комплексните причини но в някои подробности,
по този случай тогава, ще го публикувам може би в неделя. Трябва питам и реша, до колко лична информация за мен и някои
други хора на които държа, може да публикувам, защото това ще го прочетат всички. Тогава на всички може би ще стане съвсем ясно какво стана.

Сега само това казвам, за да не си помислят тези пък,
на които въобще не държа, че когато ме обвиняват в "края на света" аз мълча и те са правите.

Нали всички знаем, че истината винаги излиза на светло!!!
Когато публикувам, много неща ще станат ясни и прозрачни,
каквото и да ми струва това!!!
Когато - тогава!!! Само малко търпение трябва!

Да, именно за бирария Кортен става въпрос!!!
Как така си изведнъж си спомни??? Щото това го отричаше
при "разследването" ти. Нито тогава, нито сега постъпват като мъж. Не си залагайки името, щото има Видов ден.
Как отрекоха така, ме всички се засмяха и от тогава знаеха, макар и не с всички подробности. Ако ти не знаеш, какво е двойно положително отрицание (да, да...), останалите явно знаят.
Даже друг го каза и за това с IP-то, и всички се смяхме и знаехме.
Това го отрече при разменените лс-та , пък сега изведнъж си спомни!!! Много избирателно....също като да се трият само някои, постове, оценки и т.н. пък други да те можело...тогава.
То все още си седи в съответните таблици и лс- та.
А и хората също си спомнят надявам се.
Само ти - не!!! ...ти да видиш... :scratch_ones_head:

И много те моля - не ви се крийй зад т.2.6
Когато сипеш обвинения пред всички, имай доблестта да видиш
и отговорите на обвиняемия. Както и не се крийй зад натиска от
някои рИалисти и сие, че не пазиш. Кажи и да натиска от също другите хора, които ти пишат възмутени от държането спрямо мен.
А кой всъщтост наистина поддържаш, се видя с изтриването в тази тема по-горе. Те хората видяха.


******
 За машиниста!
Нито ме познаваш, нито ще имаш тази чест, така че
по-добре си мълчи, да не се излагаш още...
Иииии,
не плачи на чужд гроб,
защото нямаш си на понятие на кого е и на къде е обърнат!!!
Да не се окаже, че му плачеш над оная работа!!!

Ако толкова си сърцат, ТУК още с влизането си обиди един
много уважаван човек, на когото  все още не си се извинил!
Това би трябвало да те вълнува повече от чуждите могили!
Феерщееен зи!?
 :hi:

*******

ПП. А това сега не е офтопик:

Така и не ми отговори, ако Хетцер-а беше препоръчал
въпросния потребител, като продавач в ибей и съответната
тема, пак ли щеше да изтриеш линка, като двусмислен?
За такива балами ли ни имаш тук хората,
та не можем да вържем две мисли в една цяла!?

Само моля те  - това с твоето кръвно и аз го преживявам...
даже повече пъти и през по-голямата период от теб.
Аз пия хапчета (цитирам любимеца ти) - а ти нямаш ли!?

Mixy:
Пламене, ясен си на всички и не разбирам, защо още се напъваш, но щом си решил, давай! Постъпи като мъж! Изкарай истината на светло! Докажи, че не си лъжец, измамник и манипулатор, както твърдя аз! Кажи къде да направим очната ставка и да питаме и другите присъствали, "какво е двойно положително отрицание (да, да...)" за което "останалите явно знаят", а само аз съм се заблудил? Избери кой още да викнем за свидетел. Публикувай тук всичко, което си говорихме на ЛС. Темата е отклчена, действай! Не го ли направиш още днес, само ще препотвърдиш моята теза, а именно това - че ти си лъжец, измамник и манипулатор.

Adrian:

Каква поредна тенис драма на корт Рейлуон Пашос ! При 2:2 Mixy сервира IP-ta , а Pach отговаря с 2-3 голи бири без мезета ! Съдията Машинист дава 'аут' - Пач твърди , че не го познава ! Армия от Духовете на Кортен  френетично го подкрепя ! Всъщност Микси играе с Урко , който е холограма на Пач , тайно създадена от Мъск ! Това си е война 6-то поколение , драги зрители !

Адри, темата тук е сериозна, затова моля теб и всички останали, подобни постове-закачки да ги пускате в ПОЧЕШИЕЗИК.

Mixy

Администратор на Railwaypassion.com

МАШИНИСТ:
За машиниста!
Нито ме познаваш, нито ще имаш тази чест, така че
по-добре си мълчи, да не се излагаш още...
Иииии,
не плачи на чужд гроб,
защото нямаш си на понятие на кого е и на къде е обърнат!!!
Да не се окаже, че му плачеш над оная работа!!!

Ако толкова си сърцат, ТУК още с влизането си обиди един
много уважаван човек, на когото  все още не си се извинил!
Това би трябвало да те вълнува повече от чуждите могили!
Феерщееен зи!?
 :hi:
-----------------------------------------------------------------------Ти как разбра , че не те познавам?
-----------------------------------------------------------------------И кой съм обидил ? Да си каже.В МИГ ЩЕ МУ СЕ ИЗВИНЯ !
-----------------------------------------------------------------------Феерщеен , нефеерщеен , не знам,ама устата ти ще ти изяде главата.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия