Автор Тема: За заяждането във форума  (Прочетена 3569 пъти)

Nelly

  • Гост
  • Trade Count: (0)
За заяждането във форума
« -: 05 Февруари 2017, 03:05:10 »
Чудя се защо хората непременно държат да се заяждат във форума. Понякога направо безпричинно.

Някой споделя, че дадена среща е била хубава и само защото е казал, че в заведението се пуши, такива нападки са заваляли, че повече прилича на мерене на...влакчета, отколкото на апел за спазване на правила и култура.

Абе хора, не можете ли да комуникирате без да се заяждате и без да правите от мухата слон? Някакви комплекси ли избивате чрез заяждане, що ли?!
Радвах се, че сте едно хубаво и задружно общество, но изглежда нещата доста са се променили за няколко години...
Жалко!
« Последна редакция: 05 Февруари 2017, 03:11:36 от Nelly »

Mixy

  • КЖМ - България
  • Trade Count: (3)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1538
  • Рейтинг: 384
    • SCARM - българският софтуер за дизайн на релсови планове и жп макети
Re: За заяждането във форума
« Отговор #1 -: 05 Февруари 2017, 10:20:00 »
Нели, повдигаш въпроси по взривоопасна тема, отговорите на които могат да доведат по-скоро до следващия голям скандал, отколкото до разумна дискусия. Затова предупреждавам следващите, които решат да пишат под мен - спазвайте правилата на форума и се дръжте прилично с другите участници, за да не се налага да заключвам и тази тема. Ако имате да кажете или предложите нещо конструктивно, направете го, но ако решите да продължите със заяжданията и да пробвате докъде може да стигнете и тук, ще останете разочаровани, а може да отнесете и някое наказание.

Mixy

Администратор на Railwaypassion.com

МАШИНИСТ

  • Trade Count: (0)
  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 367
  • Рейтинг: 41
Re: За заяждането във форума
« Отговор #2 -: 05 Февруари 2017, 10:28:12 »
Здравей Mixy.Това означава ли че темата " Срещите всеки четвъртък " излиза от употреба и ще има ли друга или подобна за евентуални бъдещи срещи?

Mixy

  • КЖМ - България
  • Trade Count: (3)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1538
  • Рейтинг: 384
    • SCARM - българският софтуер за дизайн на релсови планове и жп макети
Re: За заяждането във форума
« Отговор #3 -: 05 Февруари 2017, 10:30:44 »
Не, темата за срещите си остава актуална и ще бъде отключена в началото на седмицата.

gregary

  • Trade Count: (37)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2029
  • Рейтинг: 1418
  • SBB, BLS, RhB, DB, БДЖ
Re: За заяждането във форума
« Отговор #4 -: 05 Февруари 2017, 13:19:15 »
Първо, утрото е по-мъдро от вечерта! Благодаря за времената намеса на Mixy (отличен модератор)!
След това, да се извиня на МАШИНИСТ! Не беше целта ми да го обидя! Просто емоционално подходих, към нещото което невероятно много ме дразни (но, това не ми е оправдание)! Не понасям, седейки на сем. празник или приятелска сбирка (примерно), някой да извади егоистично цигара, бълвайки отровен дим, смятайки, че света се върти около него! Но, да не започвам пак... :)

След това! Улавям се от известно време (1 -1,5 год.), как логвайки се във форума, маркирам всички теми и рядко чета дословно. Т.е. писнало ми е и в без това напрегнатото ни ежедневие (моето напоследък е много), да чета само негативи! Жалко, но хейтърите и спамъджийте по-някой път взимат надмощие!

И друго, и друго...но, да не ставам дълъг!

На тоя форум дължа много (да не кажа всичко) и благодаря,  :hi:  но за почти осем години, откакто съм тук... това е!
Оставам с много приятели (благодаря им  :drinks:), за жалост има и такива в които не съм остави приятелски чувства! (това е живота... съвсем нормално!)
Имам и една последна молба към администрацията, която смятам, че ще я уважат!

Беше ми приятно!  :hi:
Аз бях до тук!!! bg&flag

Величко

  • Trade Count: (17)
  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 421
  • Рейтинг: 200
  • Само ЦСКА !
Re: За заяждането във форума
« Отговор #5 -: 05 Февруари 2017, 14:26:06 »
Понеже му го писах на лично, ама ме блокирал, ще го посна тук.

Личната кореспонденция затова е лична, за да се чете само от човека, за когото е предназанчена - вж. т. 1.13 от правилата на форума.

Mixy,

Администратор на Railwaypassion.com
« Последна редакция: 05 Февруари 2017, 14:33:22 от Mixy »