Магазини / Поръчки / Оказион | Shops / Orders / Bargains > Полезни линкове на магазини и сайтове | Useful links to stores and sites

Препоръчани продавачи!

<< < (2/3) > >>

Сaprycorn:
На вниманието на "ибейците": Искам да ви препоръ4ам оШте няколко продава4а, с които имах много коректни сделки:
 1. indigo6495  успя да открие един загубен в поШтата локомотив и да ми го достави
 2. moba-schmidt
 3. superkissi
Ако попаднете на тези хора, купувайте смело от тях

Maktub:
Наскоро попаднах в нета на информация за програма, която позволява да се бидва в ибея автоматично. Самият аз още н есъм се пробвал там, но за тези, които пазаруват в ибея, може да се окаже полезно

http://www.ezsniper.com/

widowmaker:
Купих си два чисто нови вагона от тоя австриец - high-class-2008, пресен пресен, с малко продажби все още,
платих си нещата, както и доставката (само 9.80€ за всичко).
Дойдоха за няколко дни вагоните, перфектно опаковани, наистина чисто нови.
(а не като u.w.b от който получих пратка със стари вестници в кашона и то само отдолу под кутиите, поради което имаше поражения по стоката отгоре... абе жесток селянин)

На доста добри цени кандиса пича:

Тоя вагон го взех за 37,00€ (около 49€ цена на Брава):


А тоя за 27,00 € (около 43€ цена на Брава) :


Тоя ми го измъкнаха под носа за 60,05€ (около 80€ цена на Брава):

XRISTO:
Честито! Страхотни вагончета! Голям фен съм на товарните двуосни, а тези са доста детайлнички, поне така на мене ми се струва.Да си ги караш със здраве!  :good:А защо казваш "кандиса"? Не си ли през бея ги взел?Или се обаждаш на пича и стават сделки заобикаляйки Ибей?Предполагам, че ако е навит на нещо подобно, то би излязло по - евтино и на двете страни.  :good:

widowmaker:
Не, той имаше освен обявена цена и "предложи оферта"
Аз предложих малко по ниско и ми се отвори парашута :)
Тоя обаче с четириосния багажен е предложил малко повече от мен и той спечели, естествено.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия