Клуб "Железопътен моделизъм - България" | Club railway modelling - Bulgaria > Устав, членство и организационни въпроси

Как мога да възстановя членството си в клуба?

(1/6) > >>

760mm:
Здравейте, затъжил съм се за любимото хоби...!

Как мога да се върна в клуба?

Best Ripper:
Че ти кога изобщо си бил член на Сдружение "ЖП моделисти", че напираш да се връщаш?!?!  :blink: Аз поне нямам изобщо такива спомени. Това, че си идвал по национални срещи и си ходил по клубовете не значи, че си бил член на нещо... Няма те, няма те - па току изчезнеш... Да ти имам любимото хоби... И като вземеш, че се появиш и оревеш форума с некви странности...  :dirol:

760mm:
Бил съм, и такса плащах при Марио. Кое са странности? Супер много се кефех на реликвата в пжи-то; уникална за времето си; а и за България инсталация .

Best Ripper:

--- Цитат на: 760mm link=topic=5018.msg109090#msg109090 date=1507118033 ---Бил съм, и такса плащах при Марио....

--- Край на цитат ---

Това е най-истинското доказателство, че тотално не си в час... Никакъв Марио не е имало в Сдружението. А доколкото имам някакви спомени, ти си бил член на КЖМБ, а не на "ЖП моделисти"...   :fool: Ама ти си знаеш.

pach:
Светлинео, друг тука е неадекватен (нищо ново),
защото ти си си написал МАРИО, а не венчелистче,
при това в правилния раздел - на КЖМБ.
Сега председател на ТОВА сдружение е Емил Чаушев.
Но мисля с който и да се свържеш от официалния сайт
на Клуба, ще те упъти по процедурата (и устава).

ПП. И спри със старите навици да отваряш за всеки въпрос нови теми!!! Почти за всичко си има теми тук, където да се включиш с въпросите си. само трябва да четеш обаче...
 ;D ;D ;D

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия