ВАЖНО !!! | IMPORTANT !!! > Правила, препоръки и указания за правилна експлоатация на форума | Rules, suggestions and leads for correct exploatation of the forum

Да бъдат ли Best Ripper и Pach под постоянна модерация?

(1/4) > >>

gregary:
Здравейте!

Позволявам си да пусна тази анкета, родена от последните, поредни изцепки във форума, отравящи атмосферата му.
Също така, знаете съм фен на една железница (SBB), в чиято страна е чест и привилегия, населението да бъде допитвано с референдуми и анкети.

Та, свидетели сме от близо 8 - 9 години на липса на колегионалност, добронамереност, спортменство между двамата потребители. И вместо техните отношения да си останат между тях, двамата ги пренасят тук, стремейки се всячески да приобщят някой друг на своя страна срещу другия. Ако случайно някой вземе дадена страна на единият, то веднага става "мушка" на другият. Раздават се епитети, обиди, характеристики, "лекарства"  и т.н. Атмосферата се отравя и се получава дискомфорт да си във форума, четейки постоянни негативи. Много хора се и отдръпнаха. Не бих искал да съм многословен, давайки и конкретни примери за думите си, като смятам, че всички ние сме си направили извод за държанието им през последните години - справка "Наказания"

Но, прилаганите мерки, според мен не дават траен, положителен резултат. Затова предлагам и двамата заедно (да не се сърдят), да са под постоянна модерация, като постовете им биват преглеждани за "въшки" преди да бъдат пускани в час. Защото, все пак те са, и допринасят за развитието на форума по един или друг начин. Така, дано страстите утихнат!

Та... Вие сте - моля, гласувайте! bg&flag

pach:
Грег, мойто единствено лично отношение към него е игнориране.
Успявам на 90%, защото има м и приятели които постоянно се ядосват на неговото форумно преследване след мен.
Прочети и виж на колко мой постове, той веднага се е включил
с какви ли не средства и съответно на колко негови постове
аз съм реагирал така?
Иначе и двамата сме били под такава модерация и поне аз
(а в днешните "дебати" и други го забелязаха),
 мисля че съм си взел поука!!!

Жалко, че отново е Коледа...и идва Нова година!
Аз това съм го ручал вече...Жалко, че не мога да
търпя лъжата и отново се поддадох! :(
 :hi:

svetljjjo:
Много негативизъм на напоследък лъхна от тоя форум.
Надейте така бе хора .
По логиката на една пернишка поговорка Бие е щото е обича
Дайте да не приемаме нещата пък чак толкова лично  :drinks:

dred77:
  И аз да драсна какво мисля пък, ако решат модераторите да ме делнат. Идея си нямам от къде е "ябълката на раздора",  но явно я има. Някой мой познати, ще кажат, че  в такива дразги винаги в основата е жена  :), тука май не е "боата" замесена. Относно Patch мога да кажа само и единствено добри думи, според мен
човека се стреми  постоянно да помага, пресен пример:http://www.railwaypassion.com/forums/index.php/topic,5039.0.html.
 Още при първите ми питанки във форума той и Митко се поблъскаха с проблемите ми, и споделяха какво мислят. Хората на които са помагали тук/от това което съм чел/ не са един и двама. Затова не мисля, че някой трябва да проверява поста на някой, който се старае да помогне.
  Bestriper също има постнати неща /обр.ухо, лок. за 2и3 релсова с-ма/, които са полезни за тези на които им трябва разбира се. Личи, че му е доста остър езика "бухнеш един тигър" , или "аналогова тапа", ноо и аз понякога съм на три домошарки  :drinks:.
  И тримата които изброих, не четат за себе си, а споделят тук познания.

Adrian:

Гласувах с 'не' ! -
макар, че след като толкова балансиран и възпитан човек като gregary  стигна до там , да пусне анкета - двамата герои наистина трябва да се замислят дали да пребиват тези , които знаят повече , или да пият по бира с тях .

Винаги съм казвал  'Господ  да  ме  пази  от  манияци' и старателно ги избягвам. Маниякът е добре подготвен - той е чел , зубрил , проверил , сравнил - до последната буква изкълвал. Той е готов да се бие , да те смаже , да те обижда без да е бит , смазан или обиден -  само и само егото му да победи . Това си е болестно състояние , някаква лудост да се вкопчиш в нещо , сякаш е живота ти . Манияците плашат хората и затова лека-полека форума опустява . Просто ги отбягват , не влизат в дискусия с тях . И те ... влизат в дискусия помежду си . И тогава става толкова цветно и весело ! Изведнъж играта с влакчета става някаква наука с централи , таймери , бустери , мишки , кантонерки , имперски разрушители ...междузвездни войни

и нормалният човек си казва...ч'ай ся - аз влакчета ли карам или пържа картофи ?

Много е тънка границата м/у хоби и болестно състояние !!! Много е тънка границата м/у истинска радост имаш влакчета и мъката те да не са регистрирани в FReDL , MIddle  или LIDL ....

не са виновни момчетата , те просто си горят в своя ад , а един модератор трудно би се справил с този огън .

Така е , нещата се движат от Светлината и Мрака , Доброто и Лошото , Скайуокър и Вейдър , от Надал и Федерер ... а балансът е в Съпротивата и в Григор Димитров !

Наздраве и Весели празници

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия