Автор Тема: Заявление за напускане на форума  (Прочетена 4935 пъти)

Best Ripper

  • Trade Count: (17)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3377
  • Рейтинг: 551
  • Освободил се от форуми...
Заявление за напускане на форума
« -: 02 Януари 2018, 11:14:01 »
Както се казва „Нова година – нов късмет“…

       Дойде време да напусна форума. За почуда, съжаление и недоумения за едни хора, за удовлетворение, неистова радост и душевен оргазъм за други… Но какво да се прави. Никога не съм се стремял да съм приятел с всички, да угодя на всички… Защото съм установил, че така не може и не бива да се прави… Идва време, когато човек трябва да си направи равносметка дали има полза, най-вече за него, да се занимава с това или онова. И аз за себе си установих окончателно, че този форум в последно време определено ме претоварва, губи ми време, къса ми нервите и най-лошото – създава лоши помисли за ликвидиране на хобито „ЖП моделизъм“. Е, с това последното още е далеч, но когато нещо, свързано с него, ти разваля кефа – трябва да се спре. И напускам форума. Решението ми е твърдо и окончателно! Не подлежи на преразглеждане.
      За времето, прекарано тук, се запознах с нови хора – с едни завързахме приятелство, с други омраза… Нормални форумни неща в последно време. Имаше и развалени приятелства… И това го има и в реалния живот, и без форуми… Напускам със смесени чувства…
      Каквото съм публикувал тук ще си остане във форума. Няма да трия снимки към темите си, няма да правя саботажи и хакерски атаки. Няма да агитирам този или  онзи да ме последва – всеки сам си решава за себе си какво да прави. Предостатъчно време загубих досега, че и занапред да се занимавам с такива неща. Искам дебело да подчертая, че не задължавам абсолютно никого във форума – както досегашни членове, така и бъдещи – да чете, да ползва и да внедрява каквото съм написал. Всеки да преценява на собствена отговорност. Времето ще покаже дали съм писал верни или неверни неща, полезни или вредни неща, ценности или глупости…
      Системата за рейтинг не ме интересува, каквото прецени администрацията. Ако иска да оставя оценките, които съм давал, ако иска да ги премахне. Темите ми – ако иска да ги заключва, ако не иска – да не ги заключва. Ако иска да ги трие, ако не иска – да не го прави. Все ми е тая.
      Не смятам да преустановявам досегашните си контакти, както и съвместните проекти. Който иска, ще намери начин да се свърже с мен, който не иска – няма проблем, който продължава да плюе и се кефи – да охлажда чорбата…

      Заявявам отново най-официално, че желая регистрацията ми да бъде премахната/блокирана/изтрита/банната или какво се прави в такъв случай.

Ликувай, форуме! Гадината и изворът на всички проблеми се маха! А времето ще покаже това и онова…

Пожелавам на участниците във форума всичко най-добро и нови успехи във всички начинания.
Довиждане и до нови срещи някъде другаде.

P.S. Честита ви Нова година! Живи и здрави /най-вече в главите/…

Mixy

  • КЖМ - България
  • Trade Count: (3)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1538
  • Рейтинг: 384
    • SCARM - българският софтуер за дизайн на релсови планове и жп макети
Re: Заявление за напускане на форума
« Отговор #1 -: 02 Януари 2018, 20:10:04 »
Форумната администрация уважава решението на потребителя Best Ripper и му благодари за неговия принос в развитието на Railwaypassion.com  :thank_you:

Профилът му нама да бъде закриван и всички негови постове, както и раздадените и получени оценки ще останат в базата данни. Няма да ограничаваме възможността за въпроси и коментари по неговите теми, тъй като и други могат да отговарят и коментират, но ще филтрираме преднамерено злонамерени постове и оценки по негов адрес, понеже той вече не желае да участва и вероятно няма да следи форума, съответно няма да може да се защити. Вратите на форума остават отворени, ако след време Best Ripper реши да се завърне, за да се включи отново в разискванията и дискусиите тук.

:hi:

Mixy,

Администратор на Railwaypassion.com