Ревюта и поддръжка на модели | Reviews and maintenance of models > Създаване, ремонти и усъвършенстване на модели | Creation, repairs and tuning up models
TT Hopper car Faccs (Sas) of CSD - проблем
ARTU:
Преди години закупих от потребител (чието име и контакти затрих) в OLX два сглобяеми кита на Hopper car Faccs (Sas) of CSD (Ceskoslovesnske Statni Drahy/Czechosovak State Railways), 1:120 (TT) Noname, кат.№ unknown. Сглобих ги и ми допаднаха - изработката - ТУК
След няколко месеца от същия потребител поръчах още два сета вагони и отлежаваха до днес, когато реших да ги сглобя.
Снимка на неразопакованите сетове. Фабрично запечатани, НО... в единият липсва черната платка с детайлите на талигите. :blush2: Къде съм блял, когато ги получавах, не знам. Не обвинявам изпращача - сигурно е познат на много хора тук, но вероятно и той не е погледнал какво получава и какво изпраща. Моля за съвети откъде да се снабдя с талигите, или подобни. Цената на вагон не беше висока, но не е и такава, че да хвърля с лека ръка цял вагон (без талиги). Ако може и някаква идея откъде да се снабдя с още поне четири такива сета, но този път в пълен комплект?
Adrian:
Здр , ARTU - разгледай тук
ARTU:
Разгледах. Не съм много добре с чешкия, но като приложа филтър за ТТ, нищо не излиза.
Adrian:
Моя е грешката - в Н0 са :( :drinks:
pach:
Като стана въпрос за чехи, тук са най-добрите.
Регистрираш се, пълниш кошницата и се свързваше с него
на пощата. Не иска плащане докато той не ти потвърди.
И да пратиш парите по-рано, няма да стане по-бързо ако
в момента няма готови. За талигите би трябвало да има обаче и в рамките на седмица да ти прати фактурата. Ако ли не за около 3 седмици ги изработва и си готов:
http://www.hekttor.biz/index.php?lng=CZE&m=1&act=katt&kat=28&kod=12042
цъкни си горе в дясно да ти е в евро!!!
Приема плащане и през ПейПал!
Колоосите също си поръчай от него :
http://www.hekttor.biz/index.php?lng=CZE&act=katt&kat=30&kod=12079
Талигите не са комплектовани с колооси.
Навигация
[0] Списък на темите
Премини на пълна версия