Ревюта и поддръжка на модели | Reviews and maintenance of models > Представете модел на български подвижен състав | Review a BG model

Серия 43 БДЖ

<< < (2/15) > >>

pavlinbg:

--- Цитат на: Adrian link=topic=5075.msg111497#msg111497 date=1524659315 ---
Скоро ще се насладим и на следващият феномен - след 100-тина бурни овации и възклицания , само 3-4ма ще си ги купят  :lol:

--- Край на цитат ---

Тук не съм много съгласен! Желаещи ще има, особено за такова качествено изпълнение. Проблемът при такива бижута по-скоро е, че изработката им става бавно и изпълнителят не винаги смогва да угоди на всеки. Това си е проблем на несерийното производство на модели.

Krasi Tankista:
Що се отнася до представянето , отдавна искам да го направя и най вероятно скоро ще се случи. Проблемът е, че трудно ще се организира доставката на всичките модели от всички собственици в един ден. За състаряването -радвам се , че закачката ти е харесала.Гледайки сериозно на нещата обаче , рядко има добре състарени модели. Състаряването си е бая рисуване върху вече готовия модел с всички произтичащи от това негативи, а аз просто съм професионален художник и би трябвало да се справям с известна доза професионализъм. Адри, колкото - толкова, ще се опитам да ги направя привлекателни. За мен по-важен е творческият процес и това да се забавлявам със създаването на толкова интересни обекти. Тъй като шаситата на двата локомотива са идентични най-есествено е да има и 42-ра серия. Корубите вече са отлети.

Krasi Tankista:
Павлине, прав си че става бавно,но за съжаление не работя само това, а съм и много зависим от най-различни специалисти, които само обясняват как няма да стане работата. След като се реализира 55 серия обаче ще станат и всички останали.

daddy_g:
Краси изкара най-точната Шкода, няма спор. А поръчки ще има със сигурност.

mitko0888:
Извинявам се че ще започна със забележка, амо това е първото което видях: пружините по окачването се въртят в една посока, а не едната насам, другата - на обратно.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия