Автор Тема: Нека помолим Милен да остане администратор!  (Прочетена 9036 пъти)

Boris 2-12-4

  • Trade Count: (7)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 531
  • Рейтинг: 164
  • Еп. І,ІІ,III; вагонни фабрики; кранове; военни
    • rocklokomotive.blogspot.com
Темата е важна до толкова, до колкото ще търпим - безпардонността тук.

Ясно да се каже или Милен или Пламен си заминават.

За снижаване ала късния Тодор Живков няма място.

Нека с името си подкрепим този, когото мислим че стои зад истината.

Понеже не знам как се прави анкета пиша:

1. Борис Д. Чакъров - Boris 2-12-4                               за Милен администратор и член на форума

toniemi

  • КЖМ - България
  • Trade Count: (18)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4773
  • Рейтинг: 624
  • Направи си сам и ще ти олекне! HO,Z Само БДЖ
Цитат на: Boris 2-12-4 link=topic=5093.msg111894#msg111894 date=1527788858


1. Борис Д. Чакъров - Boris 2-12-4                               за Милен администратор и член на форума

Хора ,толкова ли е трудно да живеем в мир и разбирателство.... :(
за Милен администратор и член на форума  :yes:

Der Hetzer

  • Trade Count: (59)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1526
  • Рейтинг: 148
Още един ЗА!  :hi:

p.s. Сега прочетох горния пост на Борето, никакви такива със заминаване, и двамата остават!
Милен да остане администратор, а както споменах преди това за случката с подменените спукани зъбни колела от онзи пекинезоподобния симпатяга - имаше едни такива да ги кажеме "рестрикции" за тази кражба, а за такава в доста по-големи размери какво следва, само да попитам ако е удобно?
« Последна редакция: 31 Май 2018, 21:28:51 от Der Hetzer »

Adrian

  • Trade Count: (238)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6709
  • Рейтинг: 1086
  • Купи и ще ти олекне! DR/DB/BDZ 4-5 ep. H0 София
    • Ер Малък
Милене , остани. Ти си постъпил правилно .

Жоро

  • Trade Count: (67)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1651
  • Рейтинг: 143
  • HO DR IV епоха София
    • Хоби свят
ЗА! Милен администратор

svetljjjo

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Аз понеже не познавам никой от двамата а и за случките които споменавате нищо не знам
ще кажа само че това което правите вече като че ли напуска рамките на разумното .
Това форум за жп моделизъм ли е или не знам на кво заприличва .

Администратора за това е администратор
него някой го е направил администратор или собственика на домейна или тоя който плаща хостинга
Когато е инсталиран тоя форум само един е имал права на администратор и той е раздал на други
и той може да им ги и отнеме тоя който притежава име и парола за достъп до контрол панела на акаунта
и той евентуално ще да е единствения който може да им вземе администраторските права да изтрие профили директно от базата данни и всякакви такива неща присъщи на собственика на профила . Дано да не е само орташки споделен с няколко човека  ;D

Не е работа на потребителите да искат смяна на администратор или други подобни които са в властта само на собственика на профила
Потребителите имат право само да коментират да си казват мненията и да не посещават форуми които не ги кефят  :haha:

pavel75

  • КЖМ - България
  • Trade Count: (18)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1812
  • Рейтинг: 264
  • HO; IV и V; BDZ, BG; София
Аз няма да гласувам. Даже ще призова тази тема да бъде изтрита.
Нека Милен реши сам. Бил съм на неговото място и напълно го разбирам. Посещавам и други форуми, там също има потребители развалящи добрия тон. Но там е друго. Потребителите с тежест в съответния форум веднага взимат отношение и са в помощ на модератора.
Ще ме извинявате за директни думи, но тук това нещо го няма. Тук сме сеирджии. Да се стигне до това положение имаме вина всички. Включително и аз.
Аз няма да стана модератор точно по тези причини. Ако Милен е взел твърдо решение и не се намери друг, то нека Иво дръпне шалтера.
Честно да ви кажа не съм сигурен, че сме дорасли да имаме форум, щом хора на възраст не могат да разговарят цивилизовано. Щом хора претендиращи, че са ерудирани не могат да запазят добрия тон, да приемат чуждото мнение, да спорят с факти вместо с лични нападки. То тогава според мен не сме заслужили да имаме форум. Явно не сме дорасли.
Съжалявам за думите, но точно това мисля в момента.

Boris 2-12-4

  • Trade Count: (7)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 531
  • Рейтинг: 164
  • Еп. І,ІІ,III; вагонни фабрики; кранове; военни
    • rocklokomotive.blogspot.com
Павле!

Далеч съм от мисълтта да принуждавам(е) Милен или който и да е било друг.
Просто искам да изкажа по този начин подкрепата си към него. Той сам ще си решава.

Инак си съвсем прав за потребителите с тежест. Но видя ,че се снишиха, поне в началото...

Подстрекателче (der Hetzer) Милен ясно е написал, или "той или Пламен". Затова няма такова животно " и двамата". На човек, пък бил и той администратор,  му идва до гуша в един момент да защищава хора които говорят неистини, най-меко казано и бълват ненавист наоколо. Без да се забравя за полезните неща публикувани от Пламен тук...

А да се чака Пламен да се самооткаже - чакай писмо от умрял...  Не че пред мен не се е заричал енти брой пъти, че престава с форума, щото му било писнало...
« Последна редакция: 31 Май 2018, 22:30:43 от Boris 2-12-4 »

schatsi

  • КЖМ - България
  • Trade Count: (13)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 583
  • Рейтинг: 52
...има една много хубава поговорка за случая : " Утрото е по-мъдро от вечерта."  Така че Милене , сипи си едно уиски ( или каквото там обичаш ) и не прибързвай с крайните решения.


ТИ СИ НАШИЯТ ЧОВЕК !!!

pavlinbg

  • Trade Count: (8)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 735
  • Рейтинг: 265
Не мога по никакъв начин да взема отношение по казуса Urko, тъй като, когато са се развивали тези събития, аз не съм бил във форума, но считам, че Mixy е много добър администратор и трябва да остане! Това мое мнение се базира единствено и само на това, което съм видял от както съм във форума. Тук няма значение кой ми е симпатичен и кой не!

gregary

  • Trade Count: (37)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2029
  • Рейтинг: 1418
  • SBB, BLS, RhB, DB, БДЖ
Милене, въобще не си и помисляй да сдаваш постта. Ти си НАШИЯТ АДМИНИСТРАТОР.  Досега си бил винаги обективен и стремящ се, справедливостта да е на първо място. Успокой се - ти имаш пълната подкрепа на болшинството потребители включително и моята...

Трудно ми е да пиша от телефона, а има и явно много за четене - днес е бил тежък ден...

TANO

  • Trade Count: (10)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 796
  • Рейтинг: 601
Де го чукаш, де се пука! Едва ли има смисъл да увещаваме Милен да остава пъдар тук, тая работа не е приятна. Моите уважения  Милене, ти се оказа много мъжко момче! Дали утре на свежа глава ще решиш все пак да останеш админ, както на мен ми се иска, или ще си удържиш на думата, си е твой избор. Тая работа ти се отдава, много пъти си ме кефил с добре премерените си забележки към нас, като сгазим лука. Пък ние нека да си продължим да се самоизяждаме – някой пуска информация за далавери, ние си гоним админа. Само така!

bazitov

  • Trade Count: (0)
  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 295
  • Рейтинг: 93
Как неусетно се разрази такава страшна буря. Не познавайки нито един от участниците лично, всичката кавга и пререкания изглеждат безсмислени. Убеден съм, че всеки си има причините.

По случая "Urko": ако го разглежаме изцяло от online гледна точка - писане от два "различни" потребителя от едно IP (поредица от пъти) , то не виждам защо offline намеци би трябвало да правят решението на администратора невалидно/неправилно.

Отделно наскоро Mixy (Милен), като администратор на форума, много ловко успя да потуши друга разразяваща се буря м/у потребители, някои от които с доста чепат характер, които признавам, лично, трудно им преглъщам написаното, макар и само като страничен наблюдател.

Петък е по-добър ден за решения от четвъртък  :hi:


gts.best

  • Trade Count: (56)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 702
  • Рейтинг: 8
  • N(1:160)
За Милен..... :hi:

KRAKOMOBILA

  • Trade Count: (13)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2727
  • Рейтинг: 236
  • 46-та серия долу от графика - Шкода рулз!
Не искам да се изказвам по никакви казуси и караници. Но за мен Милен адекватно се справя с форума и на истина цялата част с модерацията му е изключително премерена и води форума в правилна посока.

 А това с шалтера хич не ми хареса, да не ви е минало през ума!