Автор Тема: Нека помолим Милен да остане администратор!  (Прочетена 9033 пъти)

emilchaushev

  • Trade Count: (0)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1464
  • Рейтинг: 542
  • N scale 1:160- реален моделизъм
С Две ръце, с два крака, с две уши и всичките ми коси са вдигнати ЗА Милен!!!!


Mixy

  • КЖМ - България
  • Trade Count: (3)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1538
  • Рейтинг: 384
    • SCARM - българският софтуер за дизайн на релсови планове и жп макети
Мислех, че съм бил ясен, но явно ще трябва да го кажа още веднъж. Всъщност, за по-лесно, ще се самоцитирам от ЛС-то до Павката:

"аз категорично няма повече да се занимавам с това, нито тук, нито където и да било другаде, дори да ми плащат заплата, осигуровки и вредни. Каквото можах, направих. Не се получи. Еми здраве да е, животът продължава. Утре е 1-ви юни и смятам да цял ден да съм с децата си и да се забавляваме навън. Вдругиден, на 2-ри, големия ми син е рожденник, а на 6-ти и малкия. Семейството ми е по-важно от простотиите във форума."

Жертвах твърде много време, енергия, нерви, приятелства, дори отнемах от времето на децата ми и за какво??? За да може най-компрометираният член във форума да ме обвини в съучастие и в прикриване на престъпление!!! И никой, АБСОЛЮТНО НИКОЙ да не каже и една дума публично, че вероятно не аз съм престъпника, нито негов съучастник…

Всичко друго мога да приема - да ме обиждат, да ме заплашват, да ме псуват на ЛС, а после да ми се лензят и подмазват публично, дори приемам конфронтацията с приятел, (което всички други досега избягваха) ако считам, че той действа неправомерно и вреди на друг(и) непознат(и) за мен. Но да ме обвиняват в кражба или нейното прикриване - НЕ!

Благодаря за изразената постфактум подкрепа, но за мен това вече няма значение. Както казваше дядо ми "след дъжд качулка".

Форумът сте всички вие – правят го хората, които пишат в него, а не администраторите. Но последните също са хора. И ако не почувстват вашата публична и ясно изразена подкрепа за това как си вършат работата, просто в един момент си тръгват. Някои издържат повече, други по-малко, но накрая всички си тръгват. И точно заради това, ако искате форумът да бъде едно по-добро място, на което всички ние да общуваме нормално и да споделяме мнения и опит за любимото хоби, помогнете на следващия администратор да си стъпи на краката. Защото авторитет на съдия от последна инстанция в общество от 50 човека, където всички се познават не се появява от нищото или само на базата на някакви форумни правила, а се печели и гради с времето и с подкрепата на цялото това форумно общество.

Защото аз например бях посрещнат ето така:

Off-Topic:
Имате ли някакъв начин да озаптите **************?????
До кога форума като цяло, и аз - в частност, трябва да търпим явните нападки, заяждания и обиди,
под формата на комментари, както в темите по разделите, така и в листата с рейтинга???
Не минава ден да не се заяде, спомене името ми за щяло и нещяло, включетелно и в теми към които не взимам участие,
както и в коментари при рейтинга на други хора в този форум. Дори там ми намесва името или директно отправя обиди към мен,
и по този начин също остава ненаказан.това веч еминава всякакви граници според всякакви стандарти на човешко и 
форумно поведение. Ако има проблеми с психиката си, ние не сме длъжни да търпим безобразията му.
Колко още правила трябва да бъдат нарушени, от него тук, та да вземете някакви адекватни мерки????
Почвам да си мисля, че имате нареждане да толерирате нарушениянта както на правилата написана в началото
на този форум, така и на нормалното човешко поведение!!!! Трябва ли да ви събирам по постове и оценки врейтинга,
явното нарушение на правилата ви??? Става все по арогантен, агресивен, безпардонен и обиждащ изключително на лична основа.
И то при условие че няма никакви допирни точки с него - дори съм си заключил, както ЛС от него, така и постовете му.
Това явно също го дразни и продължава да оказва психически тормоз на мен и хората,
които получават оценки с намесването на неговия страх, злоба, омраза и обидни квалификации по мой адрес.
Станахме за смях (вие и аз) с неговото изключително лошо поведение тук. Няколко други съфорумци му правиха непряко и пряко,
забележка за неадекватното му поведение и резултат няма никакъв- Те се отказаха...Вие също ли сте вдигнали ръце пред хейтърството тук?
ДОКОГА ЩЕ ПРОДЪЛЖАВА НАРУШЕНИЕТО НА ПРАВИЛАТА, НА МОЙТЕ ПРАВА, НА ПРАВАТА НА ДРУГИТЕ СЪФОРУМЦИ,
БЕЗ ДА ВЗЕМЕТЕ АДЕКВАТНИ МЕРКИ , ТОЕСТ ДА СИ ПОНЕСЕ НАКАЗАНИЯТА - ДА ОТДАВНА СА В МНОЖЕСТВЕНО ЧИСЛО,
ЗАЩОТО ДОРИ НЯМА ТОЧКА ОТ ПРАВИЛНИКА КОЯТО ДА НЕ Е НАРУШИЛ ЗА ПОСЛЕДНИТЕ ДВЕ ГОДИНИ???
Подписка ли ви трябва...или не смеете да си свършите работата, защото ви е страх, че злобата му ще се прехвърли и към вас?
Очаквам резултат и или поне отговор от вас!!! (каквито и да са те...)
Все още с уважение  към админстрацията на този форум!
*********

И ако това ми беше само за "Добре дошъл", идея си нямате какво последва на ЛС в идните месеци, и не само от въпросния участник... Колкото и да е дебелокож човек и да се старае да е над нещата в ползата на общото благо, с какво въобще аз или другите преди мен сме заслужили такова отношение?!

Питате ме дали искам още от това??? Неее, мерси - мазохизмът повече не е за мен :)

Mixy

P.S. Моля, не ми пишете повече на ЛС и не ми звънете по телефона – днес и утре ще празнувам със семейството и децата си. Решението ми е окончателно и няма сила на света, която може да го промени.

P.P.S. Павка, наистина съжалявам, че ти натресох пак същата каша и то в такъв момент. Но обещавам да ти се реванширам като се видим по-натам.  :drinks:

Gervasii

  • КЖМ - България
  • Trade Count: (1)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1733
  • Рейтинг: 40
  • НО DRG IIb епоха София
ЗА!

TheJackal

  • КЖМ - България
  • Trade Count: (35)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
  • Рейтинг: 157
  • ТТ 1:120 III und IV Epoch DB & DR
Подкрепям Милен с две ръце!  :hi:

Tatcho

  • Trade Count: (17)
  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 308
  • Рейтинг: 29
  • БДЖ, DB, Privat Bahn
Пълна подкрепа за Милен!

МАШИНИСТ

  • Trade Count: (0)
  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 367
  • Рейтинг: 41
ПОДКРЕПЯМ МИЛЕН !!!

jopeto

  • Trade Count: (16)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1339
  • Рейтинг: 206
Извинете, но тази тема е меко казана идиотска. Да не говорим, че нито е на място, нито има логика. Не разбрах как един потребител с един единствен пост и написан от задното помещение на един магазин в подкрепа от друг пост на потребител с нарцистичен никнейм, от който може да ви стане ясно, какъв е искал да стане, но никога не е успял. В подкрепа на това са темите и коментарите му, които са без никакво покритие, както в хобито, така и в блянуваната професия.
     Как така, това стана катализатор за унищожтелната химична реакция? Формулата е следната: Интересна пиперлива тема с кисел вкус за някой персони, пусната от многоуважавания от мен Любо Хетцаер. Включване на коментар  по темата от Пламен. Две капчици масло за разпалване на огън в темата от най-горе посочените от първото изречение на поста. Със старият рефрен " Кой е Урко и дали, той има сестра?" и злобни подхвърляници, относно жизнените показатели на пара сдружението БГТТ. Малко подхвърля, относно праведният мащаб за набиране на критична маса от чели-недочели потребители, развили фетиш към размер 1:87.
Ловът на вещици, естествено по стар обичай на форума, завършва с другарски съд подкрепен с анкета. На края, резултата е молебен-бдение за администратора в дигитален вариант. Истезавам се да прочета, нещо за хобито през телефон от другият край на свта, а вместо това, бликат злобни  теми, като съпунени мехури в стил Корнелия Нинова. В момента, най-вероятно, някой от вас се забавляват от ситуацията, но всъщност погледнато от страни е доста гнусничко. Милен, напълно го разбирам за решението му и съжалявам че отново Пламен е качен на кладата. Уважавам и двамата и е жалко, че до тук се стигна по този начин.