ВАЖНО !!! | IMPORTANT !!! > Календар на събитията

Да се срещнем на по...

(1/2) > >>

emilchaushev:
Здравейте,

Минаха години, имаше ентусиазъм по хобито, имаше седмични сбирки, имаше национални срещи.
И някак всичко това постепенно остана назад в миналото.
Като се сетя как сме се събирали по 200 човека на Търново и Здравец и по 30 човека в Терасата...
Искам да видя за какво Ви е загоряла душицата с тази анкета.

Па може желанията да се осъществят.

mgirginov:
Моят предпочитан вариант е тридневна Фремо среща с каране до 18 ч и трапезни срещи след този час. Формат - само едно Фремо трасе в ТТ или ЕН и задължително Н0 трасе за свободно каране.

Mixy:
Аз бих предочел леко трасе в ТТ, с максимално разредено разписание и извънредни влакове при нужда. Както и с предварително записване на всички желаещи за участие в мероприятието. Нека се пробва първо за ден в клубното помещение, с хубава вечеря след това. Пък после може да се мисли за други варианти.

TheJackal:
Гласувах в анкетата на Емо  за "FREMO среща с преспиване" и подкрепям това, което Марио е написал: тридневна - четиридневна Фремо среща с каране до 18 ч и трапезни срещи след този час. Формат - само едно Фремо трасе в ТТ или N и задължително Н0 трасе за свободно каране. Не бих се отказал и от вариант: 3-4 дена с преспиване на балкан, трасе без значение от мащаба в елипса или раздвижено за свободно каране, маси за раздумки и питиета с приятели.  :hi:

Boris 2-12-4:
Аз съм за чиста ЗАТВОРЕНА моделистка среща, с FREMO каране в ТТ или N, свободно трасе в  HO, поне с едно преспиване.

Здрава дисциплина - само записали се и лица над 14 години. Без никакви отстъпки за внуци, правнуци и други мили същества с голеееми очи. Отворените срещи са за всички останали.

На масата да се наблегне само вечерта(вечерите).  :drinks: Другото ядене - само с хранителна цел.

И при интерес, не е задължително от всички, за не дълги обучения.
Чисто хипотетично, без да съм ги питал дали са съгласни примерно:

1. Иво и Васко - вапцване на модели на подвижен състав - маски, шаблони, трикови и трудности...
2.  Zazo -  вътрешни снимки в подвижен състав. Снимки в музей и витрини - поляризационни филтри и т.н.
3. Марио - състаряване.
4. Митко - поставяне на куплунг с дистанционно управление на подвижен състав. Аналогово и цифрово, както при Ленц примерно.
5. Моя скромна милост - имитация на нитове - мащаби 1:20  до 1:120.
6. Списъкът може да се продължи до безкрай, даже и с гост показвачи.....

Тези упражнения, да са малко на брой за една среща и преди това да се е направило допитване- кой, какво и как?!?
Едно е да четеш в нета, друго си е ръка да пипне, око да види и въпрос да зададеш... &bgflag





Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия