ВАЖНО !!! | IMPORTANT !!! > Представете се | Introduce yourself

Привет от нов член

(1/3) > >>

tspopov19:
Здравейте, съмишленици,
А не съм много млад, но съм нов член на сайта и форума. Запален съм по влакчетата от 1968-1969 г., от Пико (като повечето от вас, както разбирам).
На 57 г. съм, живея във Варна и съм военен пенсионер (т.е. - офицер от запаса).
До влизането в казармата бях насъбрал 3 локомотива, 4 пътнически и 9 товарни вагона, както и 2 кръга релси, прави релси към 4 м, 2 кръстачки и 6 стрелки. Както виждате, не е много, но е използвано и пазено с любов. Всичко на Пико, събирано едно по едно, както са ги пускали на Млад техник във Варна и Пловдив, купувано със събраните детски парички, подарени за празници, рождени дни и т.н.
А съм повече привърженик на разнообразните коловозни развития и маневрирането и поне засега не смятам да правя макет с всичките му красоти, защото там емоцията е самото правене, после маршрутът бързо би ми омръзнал. То, аз и с мястото за такъв макет съм кът, така че, засега само ще се радвам на вашите постижения, а тук виждам наистина разкошни неща.
Покрай службата и шеметното ежедневие съм пропуснал поне 20 г. от развитието на ж.п. моделизма, а и сега с Интернет нещата са други. От около година се върнах на ж.п. попрището, чета за цифровизацията и за ред други развития, за които през годините нищо не съм знаел. Много имам да наваксвам!
Ако има варненци, нека се обозначат. Би ми било интересно да се свържем.
Поздрави на всички и успехи в хобито!
Цецо
 :good:

Сaprycorn:
Добре дошъл, надявам се тук да преоткриеш хобито и любовта към ж.п. моделите да пламне още по-силно!

emilchaushev:
Добре дошъл. Тук ще си в свои води. В нашия моделизъм е като в казармата- всичко е предпоследно. Почнеш макет, па не ти хареса и започва преправяне, почнеш модел и там така. Купиш влак, пак така...

Варналии да не се скатават, а да почват локалните сбирки с трапезен моделизъм, да се запознаете, да си хортувате.

Приятни моменти с хобито

gregary:
Здравей и добре дошъл!  :drinks:
Приятно изкарване с любимото хоби!  :)

Boris 2-12-4:
Привет Градски!

Добре дошъл!

Има ми данните в профила. Ако искаш, обади ми се.

Борис

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия