Автор Тема: Някакви ми ти работи на пикото и неговите небивалици ( what-if )  (Прочетена 3276 пъти)

piko1

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Пред история
Серия 05
Блах неща дето още са в разработка скоро повече и тн.


Донор някъв локомотив от олх то за тънка пара с проблеми в коша
Някакви липси и тн 218/215 серия на МоКро


Та така ето малко снимки исках да си намеря крила на БДЖ и други фото ец неща ма явно това е като да намериш злато в полите на Витоша за това без номера някой колеги биха го нарекли промишлен локомотив ( в тази посока си мисля ) доста го по нацапах експерименти си правя с различни маслени бой прахове и тн на различни фирми

https://imgur.com/a/eoCVSHP
« Последна редакция: 10 Февруари 2019, 00:49:08 от piko1 »

МАШИНИСТ

  • Trade Count: (0)
  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 367
  • Рейтинг: 41
Колегата ИВО НЕНЧЕВ и фотоец елементи като крила , надписи и други , произвежда.

piko1

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Мерси колега ще погледна за сега съм на декали собствено производство и измислена администрация както ми дойде аерографчето ще се замисля по въпроса за сега имам други по належащи проекти
« Последна редакция: 10 Февруари 2019, 20:57:24 от Dispatcher »

piko1

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Един Доналд Дък на луфвафето от лима



piko1

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Не знам защо диспачера ми е редактирал поста горния там червеното трябва да е декали което според моя авто корект е ф**е but whatever това е нещото върху което работя вариация на темата


Бяхте написал "фекалии". Друг път внимавайте какво пишете!

Dispatcher
« Последна редакция: 10 Февруари 2019, 19:11:46 от Dispatcher »

piko1

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Домързя ме нещо да пускам снимки една мечта ма в процес на доработка инфъ скоръ





piko1

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Нека ви оставя малко за размисъл неща
Преименувах проекта на Constellation
Идеята е следната яко небивала ама забавна за игра и движение на мозъка
В крайна сметка това е луксозен влак един немски колега го сравнява с ориент експрес но това е малко как да се изразя по ясно
Understatement капиш

Самия влак в уникат понеже е вседеход на релси
Локомотива 402.5 е снабден с газови турбини с обща сумарна максимална мощност 6400кс отделно самия локомотив е само част от целия комплекс те отделни вагони от състава ( 7-11 вагонен все още в процес на избистряне ) са снабдени с тягови двигатели отделно влака е 4 системен и за капак има и батерии ( сложоно е за обяснение но напълно логично )

Общо взето това е концепцията скоро още
« Последна редакция: 23 Март 2019, 00:39:43 от piko1 »