Автор Тема: Забрана за посещения на КЖМБ  (Прочетена 6834 пъти)

emilchaushev

  • Trade Count: (0)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1464
  • Рейтинг: 542
  • N scale 1:160- реален моделизъм
Забрана за посещения на КЖМБ
« -: 11 Март 2019, 12:36:52 »
Предвид поведението, държанието, отношението на форумните членове: martochkata, Nenchev, МАШИНИСТ, и написаните обидни квалификации във Фейсбук (щото тука не е разрешено) от тях към форума, членовете му и моделистите като цяло,  КЖМБ се разграничава от такъв тип крайно неприемливо поведение и обаявява тримата за НЕЖЕЛАНИ в помещенията на Клуб Железопътен Моделизъм- България.

Възпитанието на човек е важно, и не желаем хора с подобно възпитание, поведение и хамалска култура да имат контакт с гостите и клубните членове. Това пречи пряко на работата на клуба и постигане на Целите му.

martochkata

  • Trade Count: (0)
  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 201
  • Рейтинг: 45
Re: Забрана за посещения на КЖМБ
« Отговор #1 -: 11 Март 2019, 16:32:32 »
Г-н Чаушев надявам се след този ваш пост да сте спокоен вече.Това няма да ни спре да творим и развиваме с посочените от вас по горе мой колеги ЖП моделизма в България и не само.Бъдете здрав и спете спокойно. :drinks:

Gervasii

  • КЖМ - България
  • Trade Count: (1)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1733
  • Рейтинг: 40
  • НО DRG IIb епоха София
Re: Забрана за посещения на КЖМБ
« Отговор #2 -: 11 Март 2019, 17:12:24 »
Липсата на възпитание няма нищо общо с младежкото творчество и развитие! КЖМБ е ориентиран към членовете си и на добра воля допуска и кани външни посетители за да обменя информация с други интересуащи се от жп моделизъм! Клубното ръководство е в правото си да не допуска външни лица, които нямат пристойно поведение.

martochkata

  • Trade Count: (0)
  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 201
  • Рейтинг: 45
Re: Забрана за посещения на КЖМБ
« Отговор #3 -: 11 Март 2019, 19:20:56 »
Уважаеми засегнати господа от КЖМБ, ще продължавам макар и от разтояние да ви държа в течение на наща работа.Пожелавам ви успех в моделизма. :hi: bg&flag
ПП Да уточня не го разбирайте като заяждане и пътищата ни могат отново да се пресекът някога.  :hi:
« Последна редакция: 11 Март 2019, 19:36:30 от martochkata »

emilchaushev

  • Trade Count: (0)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1464
  • Рейтинг: 542
  • N scale 1:160- реален моделизъм
Re: Забрана за посещения на КЖМБ
« Отговор #4 -: 12 Март 2019, 11:24:12 »
С цел спокойния ми сън и доброто ми здраве, тримата цитирани членове вече не са част от Facebook групата Railway Passion.

Една група, градена с години, събрала множество чудестранни членове, от почти всички краища на света, следена от всички български медии за изявите на жп моделизма. Една група, която беше поругана, изпълнена с гняв, незензурни изрази, откровени обиди към всички тук регистрирани. Една група, в която се видя "лицето" (или з*****а) на българския жп моделист обрисувано от тримцата, по начин, по който никой не иска, за да покаже несгодите на трима клетници. Запазете културата си за самите Вас и вашите семейства. Изкарвайте негативната си енерги другаде (може и да поступвате жените си), но аз лично не искам да имам нищо общо с такива "личности".
Господа един съвет от чичковците- джендъри, защото другите квалификации дори ми е неудобно да споделя, а и не присъстват в речника ми: Шервайте моделистките си постижения в създадените от Вас групи, харесвайте си ги, коментирайте си ги.

Пожелавам светло бъдеще, поне един завършен модел, сносен (до колкото ви е в ъзможно) правопис и не се чувствайте длъжни да отговаряте на пози ми пост (лекувайте ни с мълчание Марто). Той е информативен за форумните членове, част от които са и членовете на КЖМБ, а с поставените ни квалификации във Фейсбук сами предизвикахте реакцията ни.
« Последна редакция: 12 Март 2019, 11:36:25 от Dispatcher »

Nenchev

  • КЖМ - България
  • Trade Count: (4)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 664
  • Рейтинг: 406
  • Баш Майстора
    • 3D Принтирани модели и макети
Re: Забрана за посещения на КЖМБ
« Отговор #5 -: 12 Март 2019, 12:34:28 »
Прав сте, г-н Чаушев.  Мисля, че прекалихме...Уважавам решението Ви.

МАШИНИСТ

  • Trade Count: (0)
  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 367
  • Рейтинг: 41
Re: Забрана за посещения на КЖМБ
« Отговор #6 -: 22 Октомври 2019, 20:36:20 »
Цитат на: emilchaushev link=topic=5218.msg115091#msg115091 date=1552300612
Предвид поведението, държанието, отношението на форумните членове: martochkata, Nenchev, МАШИНИСТ, и написаните обидни квалификации във Фейсбук (щото тука не е разрешено) от тях към форума, членовете му и моделистите като цяло,  КЖМБ се разграничава от такъв тип крайно неприемливо поведение и обаявява тримата за НЕЖЕЛАНИ в помещенията на Клуб Железопътен Моделизъм- България.

Възпитанието на човек е важно, и не желаем хора с подобно възпитание, поведение и хамалска култура да имат контакт с гостите и клубните членове. Това пречи пряко на работата на клуба и постигане на Целите му.

АПЕЛ КЪМ НОВОТО РЪКОВОДСТВО :

Надявам се официално и писмено да бъде отменена ЗАБРАНАТА наложена от предишния председател за посещения на  помещенията на клуб ЖЕЛЕЗОПЪТЕН МОДЕЛИЗЪМ на форумните членове martochkata, Nenchev, МАШИНИСТ .

Adrian

  • Trade Count: (238)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6709
  • Рейтинг: 1086
  • Купи и ще ти олекне! DR/DB/BDZ 4-5 ep. H0 София
    • Ер Малък
Re: Забрана за посещения на КЖМБ
« Отговор #7 -: 22 Октомври 2019, 21:31:42 »
Подкрепям тази апел.Не стига, че сме 6 човека на кръст , ами и половината са със забрана - да пием по бира и да ги осъдим на смърт



Gervasii

  • КЖМ - България
  • Trade Count: (1)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1733
  • Рейтинг: 40
  • НО DRG IIb епоха София
Re: Забрана за посещения на КЖМБ
« Отговор #8 -: 23 Октомври 2019, 08:06:42 »
В деня на отворените врати всеки е добре дошъл!