Автор Тема: Международна модулна среща "10 години КЖМБ"- София 2019  (Прочетена 41453 пъти)

TheJackal

  • КЖМ - България
  • Trade Count: (35)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
  • Рейтинг: 157
  • ТТ 1:120 III und IV Epoch DB & DR
Здравейте и от мен!  :hi:

Благодаря на всички които помогнаха тази среща да я има!

Благодаря на Емо за търпението, нервите и безбройните ми въпроси към него, относно правенето на разписанието! Да ли е било "качествено" само Павката и Емо знаят!...........За следващата среща ще се потрудя повече.

Моите виждания са, че "меренето и скубането на папагала", това да ли харесвам ФРЕМО или не, отдавана са заровени..............

Очаквам човека, (основоположника на българския стандарт на ТТ) и той да напише няколко реда!

За мястото на срещата в рамките на София - на майната си, добре че транспорта е редовен.

За трасетата и в двата мащаба ТТ и N,  за мен проблема е, че липсват гари. Те трябва да са с минимум 3 проходни коловоза, тогава ще могат да се правят размени на товари. За следващата среща, както Емо писа за мой "ужас", ми се иска да се спази стриктно обявената епоха. Също подвижния състав който ще участва в срещата да бъде регистриран.

Марине, ето тука пише какво е RgZm:  http://www.railwaypassion.com/forums/index.php/topic,4865.0.html

P.S. Отдавна мисля за среща в Бургас и да ли да е с модули или тип "трапезен" моделизъм с посещения на обекти свързани с хобито в града. Време има, ще го мислим и коментираме..........


optron

  • Trade Count: (0)
  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 347
  • Рейтинг: 5
Цитат
Марине, ето тука пише какво е RgZm:
Ахааа - JAVA. Аз програмирам на JAVA. Може и да помогна с нещо ...
Цитат
посещения на обекти свързани с хобито в града
Не съм чул още някой да пуска до обръщателя ...  :unsure:

emilchaushev

  • Trade Count: (0)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1464
  • Рейтинг: 542
  • N scale 1:160- реален моделизъм
и едно разширено видео от СКАТ ТВ

https://youtu.be/1Xvjl5vSEOE

ivo

  • КЖМ - България
  • Trade Count: (8)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2006
  • Рейтинг: 558
  • HO - II-III, София
С малко закъснение  :)

От 24 до 26.05.2019 г. във ВТУ „Тодор Каблешков” се проведе Международна модулна среща на жп моделистите “10 години Клуб Железопътен моделизъм- България” – София 2019, организирана от Сдружение “Клуб Железопътен моделизъм – България”.
Мероприятието бе посетено от много малки и големи любители на железопътния моделизъм, които освен да карат миниатюрни влакове по трасетата ни, нарисуваха прекрасни картини за спомен.