Макетиране и техники на макетирането | All about layouts > Имам нужда от помощ при макетирането | Need help with layouts

Архитектурни детайли и аксесоари

<< < (5/5)

eurostar:

--- Цитат на: Krasi Tankista link=topic=5340.msg119262#msg119262 date=1593534409 ---Тоя конец колко е дебел? Да не се окаже, че е тел...
 ;D

--- Край на цитат ---

Ходих пак до въпросния магазин, но този път с дигиталния ми шублер. Оказа се, че това е телено въженце, съставено от три преплетени нишки. Премерих го цялото и ми отчете 0,1 мм. Опитах се да премеря една от трите нишки, но ми дава 0 мм. Явно шублерът не може да мери под 0,1 мм. Въпросът е обаче в цената. Първият път не бях обърнал внимание, че цялата макара от 40 метра струва 9,20$. Така че този вариант отпада. Като се върна в България ще проверя в риболовния магазин до нас за някое тънко влакно.

Митко, мислих и по твоя вариант с модерните флагове, но нямам инструмент, с който мога да разрежа пилона по височина с прав вертикален разрез, за да подпъхна знаменцето вътре без конец. Така че и това отпада. Но благодаря за идеята.

mitko0888:
Нищо няма да режеш, нали няма да слагаш моторчета за да вдигат знамето ...

https://youtu.be/qsyPeBY3RXE?t=54

eurostar:
Те са ги окачили по най-елементарния начин, предполагам с някой от тези общински камиони с подвижни стълби. Аз ще видя как ще го направя, когато имам пилоните. Става дума за два пъти по-тънки пилони от клечки за уши - диаметър около 1,25 мм в основата. Мисля, че Busch имаха такива.



Красив акцент между сиво-пясъчните сгради! Тази снимка е малко стара, защото виждам, че британският флаг е все още там.

Навигация

[0] Списък на темите

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия